Stylowo i bezproblemowo - nowe akcesoria od FU-Tone

Stylowo i bezproblemowo - nowe akcesoria od FU-Tone

1 czerwca 2020, 14:00
Producent: FU-Tone

Rzadko kiedy akcesoria wyglądające odjazdowo są również skuteczne. A takie są produkty FU-Tone, malutkiej firmy prosto ze stolicy USA. Tytanowy, różowy mostek Floyd Rose wraz z akcesoriami nie tylko sprawi, że wyróżnisz się na scenie, ale podniesie też walory użytkowe Twojego instrumentu.

 

 

Mostki typu Floyd Rose mają to do siebie, że wiele elementów zużywa się z czasem, powodując problemy z intonacją, a nawet użytkowaniem instrumentu. Firma FU-Tone, znana z produkcji akcesoriów gitarowych, wypuściła serię tytanowych mostków Floyd Rose wraz z akcesoriami, które nie tylko zapewnią długoletnią, bezawaryjną eksploatację, ale dzięki intensywnej, różowej barwie, pozwolą wyróżnić się na scenie. 

 
[img:1]
 

FU-Tone jest amerykańską firmą, mającą swoją siedzibę w Waszyngtonie i specjalizującą się w produkcji akcesoriów gitarowych. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie producenta.

 

[img:2]

 
Pozostałe akcesoria Mostki i tremolo Akcesoria gitarowe

Gdzie kupić?

FU-Tone www.fu-tone.com

Dystrybucja w Polsce:

Egzotyczne drewno i klasyczny design od Luna Guitars
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz