Ucz się grać z Philem X z Bon Jovi!

Ucz się grać z Philem X z Bon Jovi!

5 czerwca 2020, 11:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Phil X wywołał niemałe trzęsienie ziemi na początku roku, gdy związał się umową z firmą Gibson. Ten fantastyczny muzyk, grający na co dzień w legendarnym zespole Bon Jovi, postanowił podzielić się z innymi gitarzystami zagrywkami, którymi raczy nas na koncertach Jona i spółki. 

 

 

Riff Lords jest serią filmów na kanale firmy Gibson, w której ambasadorzy marki dzielą się z widownią klasycznymi zagrywkami i wyjaśniają swoje podejście do gry na instrumencie. Po Richiem Faulknerze z Judas Priest przyszła pora na Phila X. 

 

[img:1]

 

Phil X to błyskotliwy gitarzysta, fantastyczny wokalista oraz urodzony showman, występujący w Bon Jovi oraz w zespole The Drills. Naucz się grać klasyczne intra do "Wanted dead or alive" czy "Bad medicine" z Philem oraz przesiąknij pozytywnym nastawieniem do życia i gitary tego nietuzinkowego muzyka. 

 

[img:2]

 
Rock Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

INFOMUSIC.PL partnerem akcji #RockOutSessions
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz