Nowe urządzenia do ochrony osobistej, dezynfekcji oraz sterylizacji - Protekt

Nowe urządzenia do ochrony osobistej, dezynfekcji oraz sterylizacji - Protekt

10 czerwca 2020, 18:00
Producent: Protekt
Dystrybucja: Prolight sp. z o.o.

W ofercie Prolight pojawiła się zupełnie nowa linia produktów przeznaczonych do ochrony osobistej, dezynfekcji oraz sterylizacji powierzchni i obszarów. 

 

Protekt T7

Pierwszym produktem, który wymaga wyróżnienia jest Protekt T7, czyli zintegrowany system rozpoznawania twarzy oraz detektor temperatury ciała z terminalem kontroli dostępu Al. W dobie walki z zagrażającym nam wirusem COVID-19 jest to pierwsza bariera bezpieczeństwa dla pracowników i klientów. Opracowany i wyprodukowany w oparciu o algorytm rozpoznawania twarzy oraz algorytm pomiaru temperatury ciała w podczerwieni. Posiada funkcje wyświetlania aktualnej temperatury z alarmem wysokiej temperatury. Wbudowany moduł weryfikacji kart identyfikacyjnych drugiej generacji NFC, umożliwia dwie dodatkowe funkcjonalności: ,,porównanie człowieka i karty + wykrywanie temperatury ciała" i / lub „porównanie twarzy ludzkiej + wykrywanie temperatury ciała" w celu realizacji różnych scenariuszy aplikacji. Jednocześnie interfejs został otwarty dla integratorów w celu opracowania funkcji dodatkowych, tak by pomóc użytkownikom z różnych środowisk w szybkim rozpoznawaniu twarzy i wykrywaniu podwyższonej temperatury oraz integrację systemu z już istniejącymi zabezpieczeniami.

Może być stosowany w biurach, fabrykach, szkołach, studiach telewizyjnych, teatrach, klubach, restauracjach, hotelach i innych miejscach publicznych, w których gromadzą się ludzie. Urządzenie zabezpiecza przed wejściem na teren osób z podwyższoną temperaturą ciała. W ofercie PROTEKT znajdują się również bramki dostępowe ze zintegrowanym podajnikiem płynu dezynfekcyjnego, które w jeszcze większym stopniu zabezpieczają osoby wchodzące na dany obszar.

 

[img:1]

 

Cechy urządzenia Protekt T7

  
  • Rozpoznawanie twarzy
  • Wykrywanie temperatury z dokładnością do 0,3° C
  • Alarm wysokiej temperatury
  • Obsługa kart identyfikacyjnych NFC
  • Działanie w dowolnych warunkach oświetlenia
  • Otwarty interfejs umożliwia łatwą integrację z innymi systemami
  • Powiadomienia oraz interfejs w języku polskim

 

Sterylizatory Protekt UV-C

Kolejnymi urządzeniami, które wyróżniają się wśród nowych rozwiązań przygotowanych przez Prolight są sterylizatory powierzchni i obszarów. Dezynfekujące za pomocą promieni UV-C to jedna z najskuteczniejszych sposobów walki z koranawirusem. Jak pokazały badania sterylizacja promieniami ultrafioletowymi jest nie tylko bezpieczna, ale również pozwala 99,99 % eliminować, zarazki, wirusy i grzyby. Urządzenia w tej kategorii należy podzielić na dwie kategorie: sterylizatory przenośne oraz sterylizatory instalacyjne.

 

[img:2]

 

Sterylizatory instalacyjne Protekt UV-C to grupa urządzeń odkażających, które swoje zastosowanie znajdą w teatrze, domu kultury, muzeum, biurze, hali produkcyjnej, szkole, przedszkolu, szpitalu, aptece, zakładzie opieki zdrowotnej, transporcie publicznym oraz wszystkich innym miejscach, gdzie potrzebna jest szybka dezynfekcja większych obszarów.

Sterylizatory przenośne to urządzenia przeznaczone do szybkiej sterylizacji mniejszych powierzchni oraz małych przedmiotów, jak np. telefony, portfele, maski, klucze, biżuterie, ale również dziecięce smoczki.

 

Automatyczne Dozowniki

Wśród przedstawionych przez rząd wytycznych odnośnie różnych gałęzi gospodarki na pierwszym miejscu przewija się konieczność dezynfekcji rąk. Również takie produkty znalazły się wśród nowości, jakie przygotowała dla klientów firma Prolight. Wśród zademonstrowanych produktów znajdują się zarówno dozowniki montowane na statywach, jak również takie montowane na ścianie. Poszczególne modele różnią się od siebie nie tylko wyglądem i ilością dozowanego płynu, ale również funkcjonalnością, jak sposób zasilania, dawkowania płynu, czy nawet panel pozwalający na wyświetlanie dodatkowych informacji.

 

[img:3]

 

Generatory Ozonu

Kolejną kategorię nowych produktów w ofercie Prolight stanowią profesjonalne i przenośne generatory ozonu polskiej marki O-zone. Technologia dezynfekcji pomieszczeń za pomocą ozonowania to obok czyszczenia UV-C najskuteczniejsza metoda sterylizacji. Zaletą metody ozonowania jest fakt, że ma ona charakter kompleksowy, ozon jako gaz dociera do przestrzeni trudnych do zdezynfekowania inną metodą oraz charakteryzuje się dobrą przenikalnością powierzchni porowatych. Technologia ozonowania swoje zastosowanie znajduje w dezynfekcji teatrów, sal koncertowych, filharmonii, ale również halach magazynowych, gimnastycznych, hotelach, restauracjach, szkołach, przedszkolach i żłobkach.

 

[img:4]

 

Pełny opis technologii stosowanej w nowych urządzeniach dostępnych w ofercie Prolight można znaleźć na stronie www.protekt.one. Pełna specyfikacja wszystkich urządzeń znajduje się na stronie www.prolight.com.pl oraz w sklepie internetowym www.liteshop.pl.

 

[img:5]

 

więcej: protekt.one
Instalacje - akcesoria Inne akcesoria

Gdzie kupić?

Protekt

Dystrybucja w Polsce:

adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków
Ciekawe instalacje: System nagłośnienia Ski Resort Łódź
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz