Focusrite Scarlett Solo i 2i2 z oficjalnym wsparciem dla iPada Pro

Focusrite Scarlett Solo i 2i2 z oficjalnym wsparciem dla iPada Pro

18 czerwca 2020, 10:00
Producent: Focusrite
Dystrybucja: AUDIOTECH

Firma Focusrite ogłosiła oficjalne wsparcie interfejsów Scarlett Solo i 2i2 trzeciej generacji na iPadzie Pro przez USB-C. Teraz interfejsy Focusrite Scarlett możecie zabrać dosłownie wszędzie.

Instalacja i obsługa jest bardzo prosta, po prostu podłączacie interfejs, odpalacie ulubioną aplikację do robienia muzyki i cieszycie się brzmieniem Focusrite gdziekolwiek się znajdziecie. Scarlett Solo i Scarlett 2i2 zostały starannie przetestowane z licznymi muzycznymi aplikacjami dla iOS na iPadzie Pro, w tym Garageband. Cubasis 2, Auria Pro, Ampify Launchpad, Ampify Groovebox i Ampify Blocs Wave, jak również FL Studio.

 

[img:2]
 

Focusrite Scarlett Solo i Scarlett 2i2 mogą pracować w pełni mobilnie w zestawie z iPadem Pro zasilane z jego baterii przez kilka godzin. Zalecamy jednak pracę z zewnętrznym zasilaniem kiedy to możliwe. Aby podłączyć dodatkowe zasilanie potrzebny jest odpowiedni, aktywny hub USB-C. Narzędzie Easy Start Tool szybko przeprowadzi użytkowników iPada Pro przez proces rejestracji i pozwoli im zacząć działać!

 

[img:1]

 
więcej: focusrite.com
Interfejsy audio USB

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Focusrite rozwiń listę sklepów

Studio

Focusrite Pro pokazał nowe urządzenia z serii RedNet
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz