Dante Avio USB-C i Bluetooth - Nowe adaptery od Audinate

Dante Avio USB-C i Bluetooth - Nowe adaptery od Audinate

23 czerwca 2020, 11:00
Producent: Audinate
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Adaptery Dante AVIO to w pełni funkcjonalne interfejsy Dante ze wszystkimi funkcjami, których można oczekiwać od sieci audio Dante. Każde urządzenie ma zapewniać perfekcyjną reprodukcję dźwięku, niskie opóźnienie i dokładną synchronizację w całej sieci.

Adapter USB Dante AVIO pozwala podłączyć dowolny komputer do sieci audio Dante bez konieczności instalacji oprogramowania. Ponadto współpracuje z dowolną aplikacją audio do odtwarzania lub nagrywania. Ma być świetnym rozwiązaniem do sal konferencyjnych i prezentacji - raz skonfigurowany obsłuży wiele różnych urządzeń.

 

[img:1]

Nowy Dante AVIO USB-C ma funkcję przekazywania zasilania dla urządzeń mobilnych podczas korzystania z PoE. Dzięki temu możliwe jest ładowanie sprzętu po podłączeniu do sieci Dante.

 

[img:2]

 

Adapter Bluetooth Dante AVIO zapewnia bezprzewodową łączność z siecią Dante urządzeń mobilnych i komputerów. Idealnie nadaje się zarówno do odtwarzania dźwięku w większych systemach, jak i podłączania głośników czy mikrofonów w sieci do oprogramowania konferencyjnego.

 

 

Po skonfigurowaniu użytkownik może używać technologii Bluetooth, aby zmienić smartfona w kompletny system konferencyjny mogący odtwarzać zarejestrowany wcześniej materiał.

Każdy adapter Dante AVIO jest łatwym w obsłudze, kompletnym, wysokowydajnym urządzeniem sieciowym. Dzięki temu Dante jest najpopularniejszym na świecie rozwiązaniem sieci audio.

 

[img:3]

Nagłośnienie - akcesoria Instalacje - akcesoria Inne akcesoria Rejestracja mobilna

Gdzie kupić?

Audinate Audinate www.audinate.com

Dystrybucja w Polsce:

Pro Audio

Ciekawe instalacje: System nagłośnienia Pałacu w Baranowicach
Więcej wiadomości