Brzmieniowa abstrakcja od Eventide - plugin Crystals!

Brzmieniowa abstrakcja od Eventide - plugin Crystals!

25 czerwca 2020, 09:00
Producent: Eventide

Eventide wie, co w trawie piszczy. Nie da się przejść obojętnie obok cyfryzacji sprzętu i coraz większego zapotrzebowania na komputerowe wtyczki. Kolejnym dodatkiem do "wirtualnego" katalogu firmy jest model Crystals, bazujący na kultowym H3000. 

 

 

Eventide Crystals jest wtyczką, opracowaną na bazie legendarnego harmonizera H3000, wzbogaconą o odwrócony delay oraz reverb. Wszechstronność brzmieniowa poraża, a jedynym ograniczeniem wydaje się być kreatywność grającego. Doskonałym dodatkiem są dwa odwrócone granularne delay'e, którymi można sterować na poziomie długości i wysokości.

 

[img:1]

 

Sam efekt może być używany w trybach pracy Mono-In Mono-Out, Mono-In Stereo Out lub Stereo-In Stereo-Out. Nawigowanie po poszczególnych ustawieniach jest niezwykle proste i intuicyjne dzięki przejrzystemu interfejsowi. Ponadto, kontrola Ribbon pozwala na dynamiczne modulowanie wielu parametrów równocześnie i programowanie dwóch ustawień dla dowolnej kombinacji elementów sterujących

 

[img:2]

 

Eventide Crystals wyposażony został w dwa pitch shiftery (zakres czterech oktaw - dwie oktawy w górę i dwie w dół), dwa niezależne, regulowane delay'e (każdy do 4 sekund i z indywidualnym feedbackiem) oraz 100 sekundowy reverb. Wtyczka jest kompatybilna zarówno z PC jak i Mac oraz dostępna jest w formatach VST, AAX oraz AU.

 

 

Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample

HiFi

Dzięki Gibsonowi cofamy się do 1958 roku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz