Nowa wersja kultowego, duńskiego loopera od TC Electronic

Nowa wersja kultowego, duńskiego loopera od TC Electronic

30 czerwca 2020, 09:00
Producent: TC Electronic

Od momentu pojawienia się na rynku Ditto Looper zyskał miano modelu wyznaczającego standardy dla tego typu efektów. TC Electronic postanowił odświeżyć formułę tej świetnej konstrukcji i ulepszyć ją w każdym możliwym aspekcie. Tak zrodził się Ditto + Looper.

 [img:1]

TC Electronic Ditto + Looper jest (jak sama nazwa wskazuje) looperem, z niespotykaną w tego typu konstrukcji ilością funkcji. Sam czas nagrywania robi wrażenie - 60 min. Do dyspozycji mamy 99 slotów do zapisywania sesji nagraniowych oraz funkcję extended loop, pozwalającą na dogrywanie dłuższych fraz na serię krótszych.

Same sesje można importować oraz eksportować za pomocą kabla USB, a nielimitowanymi nakładkami można łatwo zarządzać dzięki funkcji undo/redo. Samo urządzenie wyposażone zostało w wysokiej jakości wyświetlacz, pomagający zachować czytelność w każdych warunkach scenicznych. 

 

 

Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej

Gitara

Dzięki Gibsonowi cofamy się do 1958 roku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz