Wszechstronny mini-potworek od Joyo - XL Zombie II

Wszechstronny mini-potworek od Joyo - XL Zombie II

30 czerwca 2020, 11:00
Producent: Joyo
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Joyo konsekwentnie aktualizuje serię wzmacniaczy Bantamp. XL Zombie II jest wzbogaconym modelem niezwykle ciepło przyjętych miniaturowych headów, mających zastosowanie zarówno w warunkach nagrań domowych, jak i prób czy koncertów.

 

[img:1]

 

Joyo Bantmamp XL Zombie II jest miniaturowym wzmacniaczem typu head, wyposażonym w dwa, w pełni niezależne kanały (czysty oraz przesterowany). Każdy z kanałów posiada oddzielną korekcję EQ, głośność oraz stopień przesterowania i może być przełączany za pomocą dołączonego do zestawu przełącznika nożnego. 

 

[img:2]

 

Pomimo niewielkich rozmiarów, na pokładzie Zombie II znajdziemy również pętlę efektów, wejście słuchawkowe oraz łączność Bluetooth, umożliwiającą jammowanie z podkładami przy wykorzystaniu tej poręcznej i popularnej technologii. Samo brzmienie wzmacniacza (szczególnie kanału przesterowanego) wzorowane jest na amerykańskich, hi-gainowych konstrukcjach. 

 

[img:3]

 
Wzmacniacze Głowy gitarowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Joyo rozwiń listę sklepów

Udaj się w świat efektów dzięki Lehle
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz