Dopałka od twórcy TubeScreamera może być Twoja!

Dopałka od twórcy TubeScreamera może być Twoja!

3 lipca 2020, 08:00
Producent: Maxon

W książkach Tolkiena pojawiał się mityczny pierścień, który rządził wszystkimi innymi. Podobnie można scharakteryzować najnowszą dopałkę od Maxona, którą łączy wszystkie najlepsze cechy efektów typu tube screamer. 

 

 

[img:1]

 

Maxon Custom Shop Apex 808 jest efektem typu overdrive, który powstał przy współpracy z Susumu Tamurą. Kim jest ów Pan? Jest to człowiek odpowiedzialny za wymyślenie oryginalnego TubeScreamera. Mało? To jedziemy dalej! Pan Tamura przejrzał najbardziej udane konstrukcje typu TS i zdiagnozował, jakie komponenty odpowiadają za unikalne brzmienie najlepszych wcieleń TS'ów. 

 

[img:2]

 

Jak pewnie się domyślacie, komponenty te znalazły się na pokładzie Apex 808, czyniąc z niego niezwykle efektownie brzmiącą maszynę, niezwykle klarowną, bogatą w harmoniczne oraz mocno definiowalne dolne pasmo, co jest rzadko spotykaną cechą dopałek typu TS. Po szczegółowe info zapraszamy na stronę producenta.

 

[img:3]

 

więcej: maxonfx.com
Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

Maxon

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Maxon rozwiń listę sklepów

Test gitary elektrycznej Sterling AL 40 Albert Lee
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz