Czarno Czarni prezentują nowy teledysk

Czarno Czarni prezentują nowy teledysk

3 lipca 2020, 11:30

Dzisiejsze czasy dają bezwzględną lekcję pokory. Ludzki gatunek może nagle zniknąć z powierzchni Ziemi, która dalej będzie trwać miliardy lat. W takich okolicznościach warto pochylić się nad naszą niezwykle krótką egzystencją i przez chwilę zastanowić się co w życiu jest ważne.[img:1]

Czarno Czarni proponują refleksyjną piosenkę "Czas". Autorem teledysku jest Robert Zawadzki.
W rolach głównych możemy zobaczyć Katarzynę Skoniecką ("Kryminalni", "O mnie się nie martw"), Roberta Zawadzkiego ("Stulecie winnych", "Wojenne dziewczyny") oraz Jarka "Doktora" Janiszewskiego. Piosenka "Czas" pochodzi z albumu "Francuska miłość".

muz.R.Lechowicz
tekst: J.Janiszewski

Pop
Lana Del Rey z poetyckim debiutem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz