Elation Professional przedstawia serię "Virtual at Home Demo"

Elation Professional przedstawia serię "Virtual at Home Demo"

8 lipca 2020, 09:00
Producent: Elation

W związku z ograniczeniami dotyczącymi podróżowania i gromadzenia się, które towarzyszą pandemii Covid-19, zespół specjalistów firmy Elation Professional prezentuje serię wideo o nazwie „Virtual at Home Demo" - demonstrację niektórych z najnowszych produktów oświetleniowych Elation, którą można będzie oglądać w zaciszu własnego domu.

Każdy film, publikowany co tydzień na kanale Elation na YouTube, zawiera przegląd najważniejszych funkcji i unikalnych cech i zalet najnowszych produktów oświetleniowych Elation. Daje to profesjonalistom z branży oświetleniowej możliwość oceny, czy oprawa jest odpowiednia do ich potrzeb.

 

[img:1]

 

Produkty prezentowane w serii „Virtual at Home Demo” obejmują Fuze Spot, Fuze Pendant, Fuze Profile, Fuze SFX, Smarty Max, Artiste Van Gogh, Artiste Monet, Dartz 360, CW Profile HP, WW Profile HP, oraz hazer Magma Prime. Serię „Virtual at Home Demo” można zobaczyć na kanale Elation na YouTube pod adresem www.youtube.com/user/ElationPro. Co tydzień będzie zamieszczane nowe wideo.

 

 
Ruchome głowy Reflektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

Perkusyjne TOP 5: Chad Smith - najlepsze video naszym zdaniem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz