Multipad OKTO A - Nowy MultiPad od firmy Carlsbro

Multipad OKTO A - Nowy MultiPad od firmy Carlsbro

7 lipca 2020, 10:00
Producent: CARLSBRO

Carlsbro to brytyjska firmą zajmującą się produkcją elektronicznych zestawów perkusyjnych. Ich tegoroczną nowością jest multipad OKTO A, który oferuje naprawdę dużo ciekawych funkcji. Najciekawszą jest możliwość wykorzystania urządzenia jako pełnowymiarowej perkusji.

 [img:1]

 

OKTO A wyposażony jest w 8 szybko reagujących gumowych padów i dwa kontrolery do sterowania bębnem basowym i hi-hatem. Układ padów można ustawiać w zależności od tego czy jesteśmy lewo czy praworęczni. Wszystko odbywa się za pomocą jednego przycisku.

 

[img:2]

 

Multipad zawiera 408 różnych brzmień perkusyjnych, 30 gotowych zestawów perkusyjnych oraz 20 wolnych miejsc na własnoręcznie stworzone presety. Urządzenie posiada wejście 5V, dzięki któremu możemy podłączyć powerbank, co przyczynia się do jeszcze wygodniejszego użytkowania. Nie zabrakło także wejścia USB zapewniającego bezproblemowy kontakt z komputerem w celu poszerzenia banku brzmień.

 

[img:3]

 

Oprócz tradycyjnych gniazd jackowych, takich jak output i mix in, znalazło się tez kilka wejść umożliwiających podłączenie dodatkowych padów talerzy czy bębnów. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie możliwości urządzenia i wygodę użytkowania.

 

 

Cena, za którą można kupić urządzenie, zaczyna się od około 1.100 zł. Nie wiadomo jednak kiedy i czy w ogóle urządzenie trafi na polski rynek.

 

Elektroniczne Pady elektroniczne

Perkusja

Topowy Wykon: Najbardziej popularne rytmy perkusyjne
Więcej wiadomości