Unikalne systemy konferencyjne Stem Audio teraz

Unikalne systemy konferencyjne Stem Audio teraz

13 lipca 2020, 10:00
Producent: Stem Audio
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Startupy to kreatywność, bezkompromisowe podejście do zagadnień i kreacji nowych produktów oraz usług. W efekcie powstają doskonale dopasowane do rynku rozwiązania technologiczne będące jednocześnie bezkonkurencyjne cenowo. Dziś zajmiemy się rynkiem konferencyjnym, a dokładniej firmą STEM.

 

[img:1]

 

Kalifornijska firma Stem Audio, zebrała opinie i problemy tysięcy użytkowników, specjalistów IT, konsultantów, projektantów i architektów na temat użytkowania znanych systemów konferencyjnych audio i wideo. Okazuje się, że sześć podstawowych funkcji określa idealny system: skalowalność, niezawodność, sterowalność, intuicyjność, prostota i elastyczność.

Aby spełnić te oczekiwania, Stem Audio zaprezentowało unikalny ekosystem składający się z 5 produktów, które ograniczają do absolutnego minimum czas projektowania, koszt systemu i wdrożenie, jednocześnie dostarczając perfekcyjne rozwiązanie, wykorzystujące Dante oraz PoE i natywnie współpracujące z Cisco Webex, Zoom, Microsoft Teams, BlueJeans i Google Meet.

 

[img:2]

 

Zapewne wszyscy znają dwóch głównych graczy na „S" z sufitowymi mikrofonami matrycowymi. Poznajcie trzeciego! CEILING czyli sieciowy mikrofon sufitowy zwieszany lub do zabudowy, wyposażony w 100 mikrofonów, oferujący 3 charakterystyki pokrycia do wyboru. Ponadto zapewnia niesamowicie skuteczną redukcję zewnętrznego hałasu „Audio Fencing”. Nie potrzeba ścian, wszystkie niepożądane rozmowy w sali wyposażonej w CEILING, będące za wirtualnie ustawionym Audio Fencingiem, nie są słyszalne przez uczestników konferencji!

 

  • WALL to piękny soundbar z wbudowanym subwooferem i piętnastoma mikrofonami typu „beamforming array”.
  • TABLE to estetyczny nablatowy głośnik konferencyjny z dziewięcioma matrycowymi mikrofonami.
  • CONTROL – stołowy, dotykowy panel zarządzający systemem, intuicyjnym menu i współpracujący z dowolną aplikacją wideokonferencyjną.
  • HUB (mózg systemu) jest wyposażonym w Dante, USB, Ethernet, VoIP i złącza audio. Do niego podłączysz, kamerę, komputer i wiele innych urządzeń.

 

[img:3]

 

Ty wybierasz, co ze Stem Audio jest Ci potrzebne, a co nie. Wykonujesz poniżej opisane sześć kroków, podłączasz i działa!

Krok 1. Projektowanie pokoju ogranicza się do inteligentnej aplikacji RoomDesign dostępnej online. W ciągu chwili wprowadzisz wymiary sali, dodasz meble a wybrane urządzenia pokażą idealne pokrycie dźwiękiem i optymalny odbiór wbudowanych mikrofonów matrycowych.

Krok 2. Prostota instalacji – gotowy ekosystem Stem Audio łączysz po skrętce (komunikacja i zasilanie PoE) i… to wszystko!

Krok 3. Testowanie pokoju. Nie musisz sprawdzać czy wszędzie dobrze słychać. RoomCheck pokazuje jakość dźwięku w dowolnym miejscu pomieszczenia generując „mapę cieplną” sali.

Krok 4. Typowy sprzęt konferencyjny jest skonfigurowany do jednego środowiska i jednego celu. Dzięki funkcji RoomAdapt, urządzenia Stem Audio same kalibrują i adaptują się do pomieszczenia i przeszkód akustycznych. Możesz zatem je przenosić do innych sal i będą pracować wszędzie równie dobrze.

 

[img:4]

 

Krok 5. Zarządzanie. Tradycyjne systemy sterowania wymagają uruchomienia przez programistów. Stem Audio oferuje intuicyjne, zdalne zarządzanie pokojami i urządzeniami z dowolnego miejsca poprzez sieć. Generuj raporty i odbieraj powiadomienia w czasie rzeczywistym, abyś mógł rozwiązać wszelkie potencjalne problemy przed rozpoczęciem konferencji.

Krok 6. Szkolenie… a właściwie koniec potrzeby szkoleń. Instalujesz i po problemie. Tak prosty w użyciu jest ekosystem Stem Audio! Integruje się płynnie ze wszystkimi Twoimi ulubionymi platformami wideokonferencyjnymi: Cisco Webex, Zoom, Microsoft Teams, BlueJeans i Google Meet.

 

Dzięki wyjątkowemu i kompleksowemu podejściu Stem Audio gwarantuje 50% oszczędności kompletnego wdrożenia w stosunku do znanych na rynku rozwiązań, które są porównywalne pod względem funkcjonalności i parametrów systemów (oferują DSP, matrycowe mikrofony z konfigurowalnym pokryciem, wzmacniacz, głośniki sufitowe i switch sieciowy).

 

[img:5]

Nagłośnienie instalacyjne Systemy konferencyjne Video Bar / Soundbar Mikrofony, pulpity mikrofonowe Podcast i home office

Gdzie kupić?

Stem Audio Stem Audio www.stemaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 21 05-092 Łomianki

Pro Audio

RDL RU-NMP44 - sieciowy procesor miksujący Dante
Więcej wiadomości