GDP-01 - 130 milimetrów i 300 gramów geniuszu od Guitto!

GDP-01 - 130 milimetrów i 300 gramów geniuszu od Guitto!

13 lipca 2020, 11:00
Producent: Guitto
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Ten pad ćwiczeniowy zabierzesz dosłownie wszędzie. Możesz na nim ćwiczyć jadąc w samochodzie, pociągu, w samolocie czy pod namiotem. Dzięki niewielkim rozmiarom i niezwykle prostej konstrukcji to urządzenie możesz używać dosłownie wszędzie. 

 [img:1]

 

Guitto GDP-01 Practice pad stand to niezwykle poręczny pad ćwiczeniowy, który dzięki swoim niewielkim rozmiarom (130 milimetrów!) oraz malutkiej wadze (300 gramów!) może stać się stałym kompanem podróży w każdych warunkach. 

 

[img:2]

[img:4]

 

Jak to działa? Dziecinnie prosto! Zapinasz pas wokół uda, montujesz nakładkę i do dzieła. W domu, w podróży, na biwaku czy w garderobie, ten malutki pad perkusyjny pozwoli Ci ćwiczyć zawsze i wszędzie! 

 

[img:3]

 
Akcesoria Pady ćwiczeniowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Guitto rozwiń listę sklepów

Perkusja

Perkusyjne TOP 5: Chad Smith - najlepsze video naszym zdaniem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz