Alesis Crimson II Special Edition - perkusja elektroniczna z naciągami siatkowymi

Alesis Crimson II Special Edition - perkusja elektroniczna z naciągami siatkowymi

16 lipca 2020, 07:00
Producent: Alesis
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Alesis Crimson II Special Edition to 9-częściowy, elektroniczny zestaw perkusyjny z naciągami siatkowymi i wszystkim, czego możecie potrzebować do grania w domu lub w studio.

Zestaw zawiera 8" centralkę, 12" dwustrefowy werbel, dwa 8" i jeden 10" dwustrefowe tomy, a także 12-calowy hi-hat z pedałem, dwa 12-calowe talerze Crash z funkcją choke i 14-calowy Ride z trzema strefami. Wysokiej jakości 4-słupkowa rama z szybko-złączkami i oddzielnym stojakiem na werbel utrzymuje wszystko w jednym miejscu, bez względu na to, jak mocno gracie!

Pady Crimson II Special Edition wyposażone zostały w siatkowe naciągi nowej generacji Alesis - tak bardzo potrzebne dla wszystkich perkusistów ze względu na ich naturalne odbicie i bardzo cichą pracę - idealne na sesje treningowe późnym wieczorem i prywatne doskonalenie swoich umiejętności perkusyjnych.

 

[img:1]

 

Dołączony moduł Crimson II zawiera 74 zestawy perkusyjne (54 fabryczne + 20 użytkowników) z ponad 671 dźwiękami i 120 wbudowanymi ścieżkami. Do dyspozycji macie też wbudowany metronom, rejestrator i wejście 1/8" do grania wraz z urządzeniem mobilnym. Znajdziecie tu również wyjście stereo 1/4", wyjście słuchawkowe i wyjście USB-MIDI do uruchamiania ulubionych wtyczek instrumentów wirtualnych.

 

[img:3]

 

Crimson II Drum Module posiada także wejście na pamięci USB, więc możecie załadować własne próbki WAV. Po załadowaniu próbek możecie łatwo przypisać je do dowolnej strefy dowolnego padu w zestawie Crimson II Special Edition. Możliwości dźwiękowe są nieograniczone! Za pomocą tego wejścia można również załadować pliki WAV ścieżek odtwarzania.

Od razu po wyjęciu z pudełka, specjalna edycja Alesis Drum's Crimson II nie zawodzi i gwarantuje natychmiastowe rozpoczęcie gry na perkusji. Wszystkie kable, zasilacz i klucz perkusyjny są dołączone do zestawu, co zapewnia łatwą i bezproblemową konfigurację; mamy nawet parę pałeczek perkusyjnych!

 

[img:2]

Najważniejsze cechy:

 
  • Naciągi z białej siatki dla lepszego wyczucia i reakcji
  • Pięcioczęściowy zestaw padów z podwójnymi strefami 8/8/10", dwustrefowy werbel 12" i kick 8"
  • Czteroczęściowy zestaw talerzy z hi-hat 12", (2) Crash 12" z choke i trzystrefowy Ride 14"
  • Moduł Crimson II z 74 zestawami (54 fabryczne + 20 użytkowników) i 671 dźwiękami
  • Możliwość ładowania próbek .WAV lub .MP3 z pamięci USB
  • Nagrywanie w czasie rzeczywistym (5 ścieżek wewnętrznie; do 99 ścieżek przez pamięć USB)
  • Wyjście USB / MIDI do użytku z wirtualnym instrumentem i oprogramowaniem do nagrywania
  • Stalowa, czarna rama premium i oddzielny statyw na werbel
  • Wszystkie kable połączeniowe, elementy montażowe i zasilacz w komplecie

 

[img:4]

 
Elektroniczne Zestawy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Alesis rozwiń listę sklepów

Perkusja

Perkusyjne TOP 5: Chad Smith - najlepsze video naszym zdaniem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz