Nowości 2020 od Claypaky - zobacz wirtualne stoisko

Nowości 2020 od Claypaky - zobacz wirtualne stoisko

16 lipca 2020, 09:00
Producent: Claypaky
Dystrybucja: Prolight sp. z o.o.

Mimo wszechobecnej pandemii i ograniczonej działalności naszej branży, co rusz pojawia się nowe urządzenia, które już wkrótce mają szansę zaistnieć na rynku scenicznym. Jedną z marek, która wydaje się najszybciej uporała się problemami jest Claypaky, która mimo tego, że mieści się we Włoszech, gdzie koronawirus dotarł najszybciej i najbardziej się rozprzestrzeniał, wypuściła całą kolekcją nowych produktów.

Na wyróżnienie zasługują takie modele, jak nowy bardzo mocny i funkcjonalny profil LED - Arolla (1200 W - 44 000 lumenów), oparte na tym samym źródle światła, co coraz popularniejszy na polskim rynku Mini-B modele: Midi-BTambora oraz mały, odporny na warunki atmosferyczne, statyczny ParLED Mini-B Aqua, które razem mogą stworzyć, funkcjonalny, spełniający wszystkie wymagania set urządzeń do zastosowań, nawet w mniejszych pomieszczeniach, gdzie trudno zamontować duże urządzenia sceniczne.

 

[img:2]

Od lewej: Arolla, Mini-B Aqua i Tambora

 

Dodatkowo producent do swojej oferty wprowadził teatralne wersje urządzeń Axcor Profil 600 Teatro i HY B-Eye K25 Teatro, które przy tych samych parametrach technicznych zyskały nowy mechanizm, który sprawia, że te urządzenia są cichsze. Dzięki temu idealnie nadają się do zastosowań w studiach telewizyjnych, teatrach i w każdym miejscu, gdzie praca urządzeń nie może zaburzać odbywających się wewnątrz wydarzeń.

 

[img:3]

Od lewej: Axcor Profil 600 Teatro i HY B-Eye K25 Teatro

 

Innymi produktami, które zademonstrowano w ostatnim czasie są: Orkis ProfileKlemantis RGBW, Sharpy Plus Aqua i ClaudIO. Wszystkie te urządzenia można obejrzeć w nowym, wirtualnym studiu marki Claypaky pod adresem www.claypakyvirtual.com

 

[img:4]

Od lewej: Orkis Profile, Klemantis RGBW

 

[img:1]

 
Reflektory PAR Profilowe

Gdzie kupić?

Claypaky Claypaky www.claypaky.it

Dystrybucja w Polsce:

adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków

HiFi

Limitowany nakład z najwyższej półki
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz