Magnetite - Emulacja magnetofonu taśmowego za darmo w ramach Focusrite Plugin Collective

Magnetite - Emulacja magnetofonu taśmowego za darmo w ramach Focusrite Plugin Collective

21 lipca 2020, 11:00
Producent: Focusrite
Dystrybucja: AUDIOTECH

Od sierpnia 2016, co miesiąc użytkownicy zarejestrowanych interfejsów Focusrite mają dostęp do specjalnych ofert na pluginy. W programie Plugin Collective uczestniczą tacy producenci pluginów, jak ASS Applied Acoustics Systems, Sugar Bytes, Nugen Audio, Exponental Audio, Fabfilter, D16 Group, Flux, Eventide, iZotope.

Do końca sierpnia użytkownicy interfejsów Focusrite mogą pobrać świetną emulację magnetofonu taśmowego od Black Rooster Audio. Magnetite jest dostępny za darmo do 3 września w ramach oferty Plugin Collective, a wraz z nim znacząca zniżka na pakiet wtyczkowych kompresorów Compressor Bundle.

 

[img:1]

 

Produkując w środowisku cyfrowym często sięgamy po efekty, które dodadzą naszym śladom nieco analogowego ciepła i energii. Magnetite jest doskonałą wtyczką do pogrubiania bębnów i basów, podbijania prezencji wokalu oraz sklejania całego miksu na szynie sumującej. Wybierz jeden z 3 rodzajów taśmy – podkreślającą basy czarną, bardziej intensywną w wyższych pasmach niebieską lub neutralną i wyważoną czerwoną.

Magnetite kosztuje 89$ w sklepie internetowym producenta, ale członkowie Plugin Collective mogą pobrać go za darmo z konta Focusrite do 3 września, jak również skorzystać z kodu rabatowego, który uprawnia ich od zakupu Compressor Bundle, pakietu wtyczkowych emulacji znanych, ale i nieco mniej popularnych kompresorów za 249$ zamiast 684$.

Członkowie Plugin Collective mogą pobrać wymienione wtyczki logując się do swojego konta Focusrite.

 
więcej: focusrite.com
Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Focusrite rozwiń listę sklepów

Studio

ART USB DI - Podłącz komputer do systemu PA
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz