Topowy Wykon: Chad Smith

Topowy Wykon: Chad Smith

4 sierpnia 2020, 06:00

Nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie zespołu Red Hot Chili Peppers bez Chada Smitha za bębnami. W dzisiejszym odcinku dokonamy przeglądu wykonań z tym świetnym perkusistą w roli głównej.

 

1. Flea and Chad Smith jam

Dobrze zgrana sekcja to pierwszy krok do sukcesu każdego zespołu, a Flea i Smith są tego najlepszym przykładem. Krótki jam wymienionej dwójki to szybka lekcja prawidłowej gry w sekcji rytmicznej i słuchania siebie nawzajem. 

 

 

2. Ian Paice & Chad Smith: DRUM DUET

Duet perkusyjny już raz gościł w naszym cyklu przy okazji ostatniego odcinka z Thomasem Langiem. Tym razem mamy do czynienia z zestawienie perkusistów z dwóch legendarnych zespołów - Deep Purple oraz RHCP. Panowie zapewnili kawał dobrego rockowego grania.

 

 

3. National Anthem of the United States on drums - Chad Smith

Hymn państwowy wykonany na zestawie perkusyjnym? W Stanach Zjednoczonych nie ma rzeczy niemożliwych. To po prostu trzeba zobaczyć.

 

 

4. Cymbal Vote - Chad Smith - Performance Part 2

Chad Smith wykonujący muzykę dupstepową to niecodzienny widok, jak Sabian Cymbal Vote było okazją do sprawdzenia się także w tej charakterystyce. Oprócz samej muzyki bardzo interesujący jest także zestaw talerzy użyty w klipie, co nadaje całosci jeszcze większą wyjątkowość.

 

 

5. Chad Smith Drum Solo Slane Castle

Z racji obecnej sytuacji duże koncerty plenerowe są niemożliwe do realizacji na całym świecie. Solo Smitha z koncertu w irlandzkim Slane Castle pomoże w przypomnieniu niesamowitego klimatu tych wydarzeń. 

 

 

Zobacz także:

 

 

Akustyczne

Perkusja

ALCHEM-E: Nowe perkusje elektroniczne od firmy Zildjian
Więcej wiadomości