Arturia wypuszcza Sound Explorers Collection

Arturia wypuszcza Sound Explorers Collection

24 lipca 2020, 09:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Sound Explorers Collection to okazja dla każdego muzyka, aby stać się posiadaczem kawałka historii. Jest to ściśle limitowany produkt, w którym znajdziecie wszystkie główne software’owe instrumenty i efekty Arturii, jak również ogromną kolekcję świetnych presetów brzmieniowych.

Dodaj legendarne instrumenty do swoich utworów, odkryj kultowe efekty, eksploruj nowe możliwości. Jednym zdaniem – przygotuj się, aby otworzyć nowy rozdział w muzycznej podróży.

 

[img:2]

 

W pakiecie Sound Explorers Collection znajdziesz:

 
  • V Collection 7: 24 legendarne instrumenty przywrócone do życia dzięki mocy technologii modelowania TAE i Phi. Zatrać się w syntezatorach analogowych, klasycznych fortepianach, dziwacznych klawiaturach i cyfrowych polisyntach z ponad 8.000 niesamowitych presetów do odkrycia.
  • FX Collection: Przekształć swoje miksy za pomocą dokładnych emulacji obwodów najbardziej kultowych efektów i sprzętów studyjnych jaki kiedykolwiek powstał. Czczony sprzęt, który naprawdę zmienił brzmienie muzyki jaką znamy, doładowany ekscytującymi nowymi funkcjami dla współczesnego producenta.
  • Pigments: Prawdziwy syntezator XXI wieku, łączący w sobie syntezę FM, virtual analog, sampling oraz silnik granularny, a wszystko to połączone z nielimitowanymi możliwościami modulacji. Pigments wypakowany jest najróżniejszymi presetami stworzonymi przez znanych artystów i sound designerów. Ten syntezator naprawdę zmieni sposób w jaki tworzysz muzykę.
  • 40 najlepiej sprzedających się paczek presetów: Ta kolekcja zawiera czterdzieści najpopularniejszych banków presetów pochodzących z Analog Lab Sound Store (Synthwave 2085, Trap Sequence, Vangelis Tribute i wiele więcej!), oferując ponad 1.000 nowych, oszałamiająco spreparowanych presetów do użycia!

Na całym świecie zostało wydanych tylko 1.000 takich pakietów! Zatem spiesz się, bo nie będą czekać wiecznie!

 

[img:1]

 
Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Studio

Darmowe tutoriale Genelec G LearningLab już w sierpniu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz