Wiecie czemu tak rzadko można spotkać w sklepach gitary Aria?

Wiecie czemu tak rzadko można spotkać w sklepach gitary Aria?

29 lipca 2020, 11:00
Producent: Aria
Dystrybucja: Music Info

Bo sprzedają się jak świeże bułeczki! W kategorii cena/jakość ta japońska firma oferuje dobrze brzmiące gitary w naprawdę niesamowitych cenach bo już od 800 zł. Postaramy się Wam przybliżyć dziś kolejne ciekawe odkrycie. Model Aria STG z humbucker'em. (cena około 900 zł). Już niedługo kolejna dostawa gitar do polskich sklepów. Warto zrobić zapisy bo znowu znikną. 

Gitara elektryczna Aria STG-004 to instrument z tzw. entry level, czyli dla początkujących muzyków. Model ten nawiązuje do absolutnej gitarowej strato-klasyki, wzbogacony został jednak jednym, dosyć ważnym elementem.

 [img:1]

 

[img:2]

 

Pod mostem znajdziemy przetwornik typu humbucker, w znaczący sposób poszerzający paletę brzmieniową gitary. Młody adept sztuki gitarowej może bez przeszkód zanurkować w świat przesterowanego brzmienia bez obaw, że szumy i sprzężenia singla pod mostkiem zabiją jego wraz z domownikami.

 

[img:3]

 

Podobna koncepcja towarzyszyła narodzinom modelu STG-STV. Ponadczasowy design, klasyczna estetyka oraz wszechstronność brzmieniowa to tylko kilka z jego zalet.

 

[img:4]

 

Oba modele wykonane zostały z lipy (korpus), klonu (gryf) oraz przyjaznego ekologicznie, odnawialnego drewna Techwood (podstrunnica). 

 

[img:5]

 

Zobacz także

Test gitar basowych Aria

 

 

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Aria rozwiń listę sklepów

Gibson: Sygnatury Slasha od sierpnia w sprzedaży
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz