Sterling Jared Dines - djentuj z królem!

Sterling Jared Dines - djentuj z królem!

28 lipca 2020, 11:00
Producent: Sterling
Dystrybucja: Music Info

Jared Dines to jeden z najbardziej znanych YouTuberów zajmujących się tematyką muzyczną. Multiinstrumentalista obdarzony kontrowersyjnym poczuciem humoru jest bez cienia wątpliwości fantastycznym gitarzystą, który właśnie doczekał się swojej pierwszej, sygnowanej gitary. 

 

 

[img:1]

 

Sterling Jared Dines StingRay Artist Series Guitar to jak sama nazwa wskazuje gitara wzorowana na modelu StinRay i "podrasowana" na potrzeby znanego YouTubera. Sam instrument wykonany został z mahoniu (korpus) oraz klonu (podstrunnica oraz gryf) i wyposażony jest w mostek vintage-style tremolo, blokowane klucze oraz pozłacany hardware. 

 

[img:2]

 

Co odróżnia sygnaturę Jareda od standardowego StingRaya'a? Przede wszystkim mamy tu do dyspozycji 24 progi (jedyny taki StingRay w ofercie!) oraz podrasowane humbuckery (w końcu do wiosło samozwańczego króla djentu!). Póki co instrument dostępny jest jedynie na terenie USA (darmowa wysyłka bezpośrednio od firmy Sterling), ale muzyk zapowiada, że instrument niedługo będzie osiągalny na całym świecie. 

 

[img:3]

 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sterling rozwiń listę sklepów

IK Multimedia prezentuje młodszego brata modeli Axe I/0 Solo
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz