Marshall Emberton - Kompaktowy, wytrzymały i bezprzewodowy!

Marshall Emberton - Kompaktowy, wytrzymały i bezprzewodowy!

31 lipca 2020, 11:00
Producent: Marshall
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Marshall poszerza swoją ofertę bezprzewodowych głośników o model Emberton. Malutki, solidny i ładujący się w mgnieniu oka, może stać się idealnym kompanem na wakacyjne podróże. 

 

[img:2]

 

Z czym utożsamiamy firmę Marshall? Z rzędami potężnych kolumny gitarowych! Ale jak widać spadkobiercy Jima M. nie stoją w miejscu i wiedzą w jakim kierunku podąża świat. Marshall Emberton to malutki, bezprzewodowy głośnik, wykorzystujący technologię bluetooth. 

 

[img:3]

 

Naładowany do pełna (proces ten zajmuje 3 godziny) dostarcza nam ponad 20 godzin muzyki, podczas gdy 20 minutowe, szybkie ładowanie, pozwoli na 5 godzinną pracę. Co więcej, urządzenie posiada odporność na wodę według standardu IPX7, co jest dodatkowym atutem w warunkach wyjazdowo-biwakowych. 

 

[img:1]

więcej: marshall.com
Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Marshall Marshall marshall.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Marshall rozwiń listę sklepów

ART USB DI - Podłącz komputer do systemu PA
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz