Kompaktowo i na wypasie - nowa kaczka od Dunlopa!

Kompaktowo i na wypasie - nowa kaczka od Dunlopa!

28 lipca 2020, 09:00
Producent: Dunlop

Wersje mini popularnych kaczek (wah-wah) od lat podbijają rynek. W dobie miniaturyzacji pedalboardów urządzenia te mają ogromne wzięcie, oferując kompaktowe rozmiary i bezkompromisowe brzmienie. Firma Dunlop, absolutny hegemon na tym polu, przedstawił właśnie najnowszą odsłonę klasyka w wersji mini. 

 [img:1]

 

Dunlop Cry Baby Q Mini 535Q Auto-Return Wah to najnowszy dodatek do linii miniaturowych kaczek legendarnego producenta. Model ten wyposażony został (jak nazwa wskazuje) w funkcję auto-wah return, ale to nie wszystko! Na pokładzie tego maleństwa odnajdziemy też 4 tryby pracy (brzmienia od totalnego old-schoolu po nowoczesne), podbicie volume oraz boost czy też funkcję Variable Q (natężenie zmiany kształtu fali). 

 

[img:2]

 

Mało? No to jedziemy dalej! Oprócz całej masy użytecznych rozwiązań, sercem urządzenia jest kochana przez "kwaczących" gitarzystów cewka indukcyjna Red Fasel Inductor, która sprawia, że oprócz wszechstronności i małych rozmiarów, model ten brzmi po prostu doskonale. 

 

[img:3]

 
Kaczki i whammy do gitary elektrycznej

Gitara

Premierowy basowy efekt od Walrus Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz