Potężna aktualizacja softu w HeadRush Looperboard

Potężna aktualizacja softu w HeadRush Looperboard

29 lipca 2020, 10:00
Producent: HeadRush

HeadRush wprowadza potężną aktualizację, która umożliwia niekończące się zapętlanie i jeszcze więcej. Looperboard Firmware 2.0 zapewnia użytkownikom nieskończone czasy zapętlania, konfigurowalne przełączniki nożne, automatyczną harmonizację i strojenie wokalu, automatyczne wykrywanie tempa, nowy ulepszony interfejs użytkownika i wiele więcej.

 

 

Specjalnie dla zapętlaczy! Przełomowa aktualizacja oprogramowania w wersji 2.0 do loopera Looperboard.
Ta aktualizacja – poprzedzona szerokimi konsultacjami i testami loopowej społeczności HeadRusha oraz wykorzystująca wiodący w swojej klasie, czterordzeniowy procesor DSP Looperboard – na nowo definiuje konwencjonalne standardy dla looperów.

 

[img:1]

Looperboard to pierwszy looper, który ma duży 7-calowy ekran z interfejsem smart-touch, wyświetlającym wszystkie informacje, jakich wymaga współczesny zapętlający artysta. Jest tu każde niezbędne narzędzie, co eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych urządzeń – 12 podświetlanych przełączników nożnych RGB, wiodący w swojej klasie 32-bitowy dźwięk floating 48 kHz, ponad 40 dołączonych efektów, niestandardowy audio routing (w tym wbudowana ścieżka metronomu) i tap tempo z inteligentnym rozciąganiem czasu. To nie jest zwykły efekt do zapętlania – Looperboard to spełnienie marzeń każdego artysty, który występuje na żywo!

 

[img:2]

 

Firmware 2.0 dodaje praktycznie nieskończone czasy zapętlania i podkłady do już imponującej specyfikacji loopera. Wystarczy podłączyć dysk twardy lub kartę SD do wejść USB/SD Looperboarda, aby wydłużyć czas odtwarzania i zapętlenia. Looperboard wychodzi poza ramy wszystkiego, co jest obecnie dostępne na rynku looperów. Czas zapętlania jest ograniczony tylko wielkością Twojego dysku twardego!

 

[img:3]

 

Wbudowane w Looperboard efekty studyjnej jakości gwarantują najlepsze brzmienie gitar, wokali i klawiszy. Firmware 2.0 dodaje nowe efekty, w tym harmonizację i strojenie wokali. Teraz użytkownicy mogą dostosowywać swój głos do dowolnego stroju w czasie rzeczywistym lub dodawać gęste, wielowarstwowe harmonie za jednym dotknięciem przełącznika nożnego.

 

 • Slicer – Przycina dźwięk według wcześniej wybranego wzoru rytmicznego,
 • Pumper – Tworzy rytmiczny efekt pompowania, podobny do kompresji sidechain,
 • LFO-Sync – Tworzy automatyzację zmian filtra przy użyciu wstępnie wybranego podziału czasu tempa.

 

[img:4]

 

Dopełnieniem zestawu funkcji w oprogramowaniu w wersji 2.0 jest zupełnie nowy układ interfejsu użytkownika. Nawigowanie jest teraz jeszcze łatwiejsze dzięki nowemu ekranowi menu opartemu na ikonach, nowemu układowi sekcji efektów i niesamowitemu nowemu wyglądowi miksera z objaśnieniami funkcji i trybów loopera.

 

Najważniejsze cechy oprogramowania Looperboard 2.0

 
 • Nieskończony czas zapętlania,
 • Konfigurowalne przełączniki nożne,
 • Ponad 40 wbudowanych efektów, w tym harmonizacja i strojenie wokali,
 • Kwantyzacja w czasie rzeczywistym i automatyczne wykrywanie tempa utworu.

 

Najważniejsze cechy Looperboard

 
 • Nagrywaj do 4 ścieżek stereo lub mono jednocześnie, bez limitów maksymalnej długości,
 • Ponad 8 godzin wewnętrznej pamięci z praktycznie nieograniczoną możliwością rozbudowy poprzez dyski USB/SD,
 • (4) combo XLR + wejścia jack ¼ cala (mono, zbalansowane) z przełączanym zasilaniem fantomowym + 48V,
 • (2) zbalansowane wyjścia XLR (z przełącznikiem ground lift) i (2) zbalansowane wyjścia jack ¼ cala (przełączane pomiędzy poziomem liniowym i poziomem wzmacniacza) mogą być konfigurowane w parach mono lub stereo,
 • Wbudowane doskonałe efekty dla wszystkich rodzajów instrumentów, w tym automatyczna harmonizacja i strojenie wokalu,
 • Automatyczne wykrywanie tempa podczas nagrywania pętli i podczas importowania ścieżek,
 • Funkcja kliknięcia z konfigurowalnym routingiem wyjściowym; funkcje Undo/Redo i Peel,
 • 5-pinowe połączenia MIDI zapewniają zewnętrzną kontrolę MIDI oraz możliwość wysyłania lub odbierania MIDI clock w celu synchronizacji z innymi urządzeniami obsługującymi MIDI.

 

Efekty Multiefekty gitarowe do gitary elektrycznej
IK Multimedia prezentuje młodszego brata modeli Axe I/0 Solo
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz