Jupiter - Potwór do metalu od Seymour Duncan

Jupiter - Potwór do metalu od Seymour Duncan

30 lipca 2020, 08:00
Producent: Seymour Duncan

Od momentu pojawienia się na rynku przetworniki Seymour Duncan Jupiter zyskały sporą rzeszę fanów. Właśnie ta lawinowo rosnąca popularność spowodowała, że firma zdecydowała się na wypuszczenie na rynek wersji 6 strunowej tego przetwornika, zarówno w wersji pod mostek jak i pod gryf. 

 

 

Przypomnijmy - seria Jupiter to efekt współpracy Seymour Duncan z Wesem Hauchem, gitarzystą metalowym, niezwykle cenionym za swoje brzmienie. Pierwotnie ten potężny, pasywny przetwornik występował jedynie w wersji pod most i to dla gitar 7-strunowych. 

 

[img:1]

 

Olbrzymia popularność tego modelu spowodowała, że SD zdecydował się na wypuszczenie wersji 6-strunowej zarówno pod most jak i pod gryf. SD Jupiter charakteryzuje się potężnym (jak na pasywny przetwornik) sygnałem wyjściowym, niezwykłą klarownością w dolnym rejestrze oraz świetnie zbalansowanym brzmieniem. 

 

 
Pickupy Akcesoria gitarowe do gitary elektrycznej
Limitowany nakład z najwyższej półki
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz