Darmowe tutoriale Genelec G LearningLab już w sierpniu

Darmowe tutoriale Genelec G LearningLab już w sierpniu

31 lipca 2020, 10:00
Producent: Genelec

W sierpniu rusza nowy program edukacyjny Genelec G LearningLab. Będzie to seria tutoriali skupiająca się na oprogramowaniu GLM, służącym do zarządzania zestawami Genelec. Sesje szkoleniowe pt. “6 steps to creating your Sonic Reference”, będą się odbywały z użyciem najnowszej wersji oprogramowania GLM 4, która jest obecnie w fazie beta testów.

G LearningLab to narzędzie edukacyjne, które ma na celu pomóc osobom zajmującym się pracą z dźwiękiem w zrozumieniu zasad tworzenia wysokiej jakości materiałów audio. G Learning Lab jest łatwo dostępny poprzez stronę internetową Genelec i oferuje szeroką gamę filmów, tutoriali, instrukcji i publikacji akademickich. Artyści, twórcy muzyki, realizatorzy dźwięku i integratorzy systemów znajdą wartościowe dla siebie materiały edukacyjne – od podstaw po zaawansowane publikacji o charakterze naukowym.

 

[img:2]

 

Począwszy od 4 sierpnia, uczestnicy będą mieli okazję obejrzeć serię sześciu tutoriali dotyczących oprogramowania GLM. W tutorialach omówione zostaną wszystkie etapy działań - od ustawienia, przez kalibrację po sterowanie systemem monitorów studyjnych - zapewniające referencyjny obraz dźwiękowy. Sesje odbędą się w języku angielskim i będą powtarzane o kilku porach dnia, tak, żeby uczestnicy z różnych stref czasowych mieli szansę wziąć w nich udział. Uczestnicy będą zachęcani do zadawania pytań i udziału w sesji Q&A pod koniec każdego tutorialu. Każdy, kto weźmie udział w minimum czterech tutorialach otrzyma certyfikat i będzie brał udział w losowaniu, w którym do wygrania jest para monitorów RAW 8320 i zestaw GLM.

GLM miał swoją premierę w 2006 i opierając się na wielu badaniach i danych ze studiów z całego świata, pozwala na integrację z inteligentnym DSP w ramach każdego monitora Genelec Smart Active Monitor. GLM umożliwia też tworzenie sieci monitorów i subwooferów oraz ich indywidualną konfigurację i kalibrację w odniesieniu do warunków akustycznych panujących w danym pomieszczeniu.

 

[img:1]

 

Tutoriale są skierowane zarówno do użytkowników oprogramowania GLM, jak i do osób, które chciałyby się dowiedzieć, w jaki sposób GLM może poprawić jakość ich pracy i dźwięku w studio. Podczas sesji zostaną poruszone wszystkie aspekty dotyczące oprogramowania GLM – od podstaw akustyki pomieszczeń i ustawienia monitorów, przez podstawowe i zaawansowane funkcje GLM, użycie GLM jako sterownika systemu monitorowania, aż po rozbudowane funkcjonalności oprogramowania. Sesje będą prezentowane na najnowszej wersji beta GLM 4, która oferuje kompatybilność 64 bit, nowy interfejs użytkownika i nowe funkcjonalności dla użytkowników monitorów Genelec SAM i subwooferów Genelec.

 

Jakość dźwięku leży u podstaw procesu kreatywnego, dlatego posiadanie podstawowej wiedzy dotyczącej wyposażenia pomieszczenia w  dobry system monitoringu jest bardzo ważne. G LearningLab jest zwieńczeniem ponad czterdziestoletniego doświadczenia, jakie zebraliśmy podczas edukowania naszych użytkowników i nie mogę sobie wyobrazić lepszego sposobu na świętowanie tej rocznicy niż wprowadzenie wersji oprogramowania, która otwiera przed naszymi użytkownikami zupełnie nowe możliwości.

Siamak Naghian - Dyrektor Zarządzający Genelec

 

Monitory studyjne

Gdzie kupić?

Genelec Genelec www.genelec.com

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Sklepy muzyczne > Genelec rozwiń listę sklepów

Studio

Adam Hall z nowościami na online'owych targach NAMM Show 2021
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz