Blackstar Live Logic - przełom w integracji z DAW

Blackstar Live Logic - przełom w integracji z DAW

30 lipca 2020, 10:00

To jedno z tych urządzeń, które na prawdę może zrobić różnicę. Prosty i skuteczny kontroler nożny Blackstar Live Logic pozwala na pełną integrację naszego pedalboardu z dowolnie wybranym DAW-em. To może być hit! 

 

[img:1]

 

Blackstar Live Logic to wielofunkcyjny kontroler nożny zapewniający pełną integrację toru sygnałowego gitary z dowolnie wybranym DAW-em. Live Logic wyposażony został w łączność za pomocą USB oraz MIDI, 6 przełączników nożnych (do których można przypisać dowolną funkcję) oraz wyjścia do dwóch pedałów ekspresji. 

 

[img:2]

 

To proste i skuteczne maleństwo "z automatu" zintegruje się z programem Ableton Live (który dostajemy razem z produktem), ale "dogada się" również z każdym innym DAW-em dostępnym na rynku. Do Live Logic powstała również dedykowana aplikacja (Mac oraz Win), a samo urządzenie może być zasilane za pomocą 9V zasilacza, USB lub baterii. 

 

[img:3]

 
Akcesoria gitarowe Pedały, footswitche
Nowy nabytek w serii Recto
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz