Power Trio Bundle - Limitowany pakiet od Arturia

Power Trio Bundle - Limitowany pakiet od Arturia

29 lipca 2020, 09:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Zgodnie z misją Arturii, która ma zapewniać ludziom potężne narzędzia do realizacji ich artystycznego przeznaczenia, francuski producent wydał limitowaną edycję imponującego pakietu muzycznego - Power Trio Bundle.

Zestaw zawiera kontroler MIDI - KeyLab 88 MkII, wraz ze stylowymi, drewnianymi nogami, a także cenioną bibliotekę syntezatorów i klawiszy - V Collection 7.

 

Arturia KeyLab 88 MkII

KeyLab 88 MkII to 88-klawiszowy kontroler do produkcji muzycznej z autentycznym fortepianowym poczuciem. To najbardziej ekspresyjny i potężny kontroler, jakiego możecie sobie zażyczyć. Jego wydajność, pełna integracja z oprogramowaniem i intuicyjne sterowanie sprawiają, że jest to idealny kompan do tworzenia muzyki. Dodajmy do tego bezproblemową integracją z innymi urządzeniami, dzięki łączności CV / Gate, portom MIDI i MIDI przez USB.

 

[img:3]

[img:4]

 

Arturia V Collection 7

V Collection 7 oferuje 24 legendarne instrumenty, które przeszły do historii muzyki, unowocześnionych do współczesnej produkcji. To biblioteka niesamowitych syntezatorów analogowych, potężnych instrumentów cyfrowych oraz słynnych fortepianów i klawiatur. Do tego ponad 8.000 inspirujących presetów, gotowych do wykorzystania. To pakiet dla muzyków, którzy chcą wzmocnić swoją muzykę legendarnymi dźwiękami.

 

[img:2]

 

Drewniane nogi

Eleganckie do salonu, stylowe na scenę, wykonane z pięknego litego jesionu z cynamonowym wykończeniem. Ten zestaw drewnianych nóg bezpiecznie mocuje się do KeyLab Mk II. Wypróbowane i przetestowane pod kątem występów na żywo, możecie mieć pewność, że ich solidna konstrukcja będzie wspierać waszą konfigurację, gdy będziecie przed publicznością. Macie do czynienia z nierówną powierzchnią? Nie ma problemu. Możecie regulować długość każdej nogi dzięki inteligentnemu systemowi mechanicznemu opartemu na śrubach. Montaż jest dziecinnie prosty - wystarczy postępować zgodnie z krótką instrukcją - całość zajmie 5 minut.

 

[img:1]

 

W skrócie:

 
  • Kontroler MIDI KeyLab 88 MkII z klawiaturą młoteczkową
  • Pakiet oprogramowania V Collection 7
  • Stylowe drewniane nogi
  • Unikalne paski magnetyczne z funkcjami dla różnych DAW
  • V Collection 7 można pobrać poprzez rejestrację KeyLab 88 MkII na stronie Arturia.com
  • 24 kultowe instrumenty z V Collection 7, zmodernizowane do dzisiejszej produkcji muzycznej, w tym m.in.: Buchla
  • Easel V, Mini V, Matrix-12 V, Solina V, Jup-8 V, ARP 2600 V, CS-80 V, Prophet V, Modular V, Synthi V; CMI V,
  • Synclavier V, Clavinet V, Piano V, Stage-73 V, Farfisa V, Wurli V, VOX Continental V, B-3 V
  • Ponad 8.000 inspirujących presetów
  • Specyfikacja drewnianych nóg: Wysokość: 66.5 cm z regulowaną długością 10 mm

 

Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample Klawiatury sterujące Kontrolery MIDI USB

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Studio

IK Multimedia prezentuje młodszego brata modeli Axe I/0 Solo
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz