Natalia Nykiel - premiera singla "Ocean"

Natalia Nykiel - premiera singla "Ocean"

31 lipca 2020, 09:01

Z uwagi na duże zainteresowanie zagranicznych rynków, Natalia Nykiel prezentuje nową odsłonę ostatniego singla "Atlantyk", który w wersji anglojęzycznej nosi tytuł "Ocean".[img:1]

Po bardzo alternatywnym i odważnym mini albumie „Origo” Natalia Nykiel zrobiła muzyczną voltę o 180 stopni i wydała countrowy singiel „Atlantyk”. To zaskakująca propozycja dla fanów królowej polskiego electropopu, ale jednocześnie kontynuacja podróży do muzycznych korzeni. Natalia prezentując się w nowej odsłonie zdaje się potwierdzać, że doszła do miejsca w karierze, w którym nie musi już niczego ani sobie, ani innym udowadniać. Choć nowa stylistyka może wydawać się dla fanów artystki zaskoczeniem to warto zwrócić uwagę, że Natalia nie wyważa otwartych drzwi. Otwiera polski mainstream na drogę, którą świat podąża już od jakiegoś czasu w rytm gitarowych przebojów Miley Cyrus, Diplo, Beck’a czy Beyonce.

Wydanie „Origo” było również pierwszym krokiem artystki na rynkach międzynarodowych. Single „Quya” i „Volcano” pojawiły się w rozgłośniach radiowych m.in. w Niemczech, Hiszpanii czy UK oraz na dziesiątkach playlist w Europie i USA. Dobry odbiór „Origo” zaowocował zaproszeniami artystki na wiodące międzynarodowe festiwale.

Zainteresowanie nowymi utworami na innych rynkach spowodowało, że Natalia swój najnowszy singiel wydała także w wersji anglojęzycznej.

Pop
Premiera albumu Marka Napiórkowskiego & Artura Lesickiego
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz