Zwrot Kasy od Electro-Voice! Promocja na zestawy aktywne ZLX Bluetooth oraz Evolve 50

Zwrot Kasy od Electro-Voice! Promocja na zestawy aktywne ZLX Bluetooth oraz Evolve 50

25 sierpnia 2020, 10:00
Producent: Electro-Voice
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Electro-Voice zwraca do 80 Euro za zakup aktywnych paczek Evolve 50 oraz ZLX Bluetooth. To najpopularniejsze systemy oraz najpopularniejsza promocja EV, więc nie ma na co czekać!

Polski dystrybutor marki Electro-Voice, firma Audio Plus z Łomianek, informuje o wprowadzeniu kolejnej edycji promocji, w której można otrzymać zwrot kosztów poniesionych na systemy EV. Tym razem aż do 80 Euro! Wystarczy w okresie od 1 sierpnia do 30 września kupić minimum jeden zestaw Electro-Voice z serii ZLX Bluetooth lub minimum 1 system kolumnowy Evolve 50 i zarejestrować zakup na stronie promocji, podając kod promocyjny. Zwrot zostanie dokonany bezpośrednio na podane konto bankowe. Szczegóły, link do strony promocji oraz kod dostępne są na stronie dystrybutora: audioplus.pl/zwrotkasy.

 

[img:1]

 

Electro-Voice to amerykańska marka pro-audio, należąca od wielu lat do niemieckiego koncernu Bosch. Produkuje ona od 1927 roku słynne na całym świecie mikrofony, przetworniki i systemy głośnikowe. Wśród tych ostatnich znajdują się najpopularniejsze profesjonalne zestawy nagłośnieniowe świata: seria ZLX. Siostrzana marka EV, Dynacord, oferuje komplementarne systemy elektroniczne, takie jak końcówki mocy i procesory DSP. Obie te marki dystrybuowane są w Polsce przez Audio Plus poprzez sieć salonów partnerskich, które można łatwo odnaleźć na stronie audioplus.pl/sprzedaż.

W promocji Zwrot Kasy biorą udział zestawy aktywne z serii ZLX Bluetooth, czyli dwa modele, z 12- i 15-calowym przetwornikiem niskotonowym do wyboru. A także największy system kolumnowy marki EV, model Evolve 50. Szczegóły na temat zestawów głośnikowych objętych promocją można znaleźć na stronach dystrybutora: https://audioplus.pl/evolve-50 oraz https://audioplus.pl/zlx-bt.

Promocja Zwrot Kasy trwa od 1 sierpnia do 30 września 2020. Szczegóły na audioplus.pl/zwrotkasy.

 

[img:2]
 
Kolumny i głośniki Zestawy przenośne (PA) Pełnopasmowe aktywne

Gdzie kupić?

Electro-Voice Electro-Voice www.electrovoice.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Electro-Voice rozwiń listę sklepów

1600W w nowej serii kolumn PA od Mackie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz