Guns N' Roses - "Greatest Hits"po raz pierwszy na vinylu

Guns N' Roses - "Greatest Hits"po raz pierwszy na vinylu

4 sierpnia 2020, 10:26

„Greatest Hits”, multiplatynowa kolekcja największych przebojów Guns N’ Roses, ukaże się po raz pierwszy na winylu.[img:1]

Wcześniej dostępne tylko w wersji cyfrowej i na CD, wydawnictwo „Greatest Hits” zostanie wydane jako 2LP na 180 gramowym, audiofilskim czarnym winylu, w wersji 2LP na złotym winylu z czerwonymi i białymi cętkami, a także na podwójnym picture discu, dostępnym wyłącznie w oficjalnym sklepie zespołu. Winylowe wydanie „Greatest Hits” zawierać będzie również singiel „Shadow of Your Love”, który zajął 5. miejsce na liście Billboard Mainstream Rock. Pierwotnie nagrany w grudniu 1986 roku, „Shadow of Your Love” został po raz pierwszy wydany wraz ze specjalną wersją „Appetite For Destruction” z 2018 roku.

„Greatest Hits” obejmuje nagrania z pięciu albumów grupy, w tym cover „Sympathy For The Devil” The Rolling Stones z 1995 roku, który pochodzi z filmu „Interview With The Vampire”. Zawiera osiem singli zespołu Top 40 Billboard Hot 100 (sześć z nich posiada certyfikat RIAA „gold”, za sprzedaż ponad 500 000 egzemplarzy). W 2004 roku album „Greatest Hits” osiągnął 3 miejsce na liście Billboard 200, a w 2007 zajął 1 miejsce w Billboard Catalog Albums. W Polsce płyta pokryła się trzykrotną platyną i ciągle pojawia się w pierwszej setce listy OliS - najchętniej kupowanych w naszym kraju.

TRACKLISTA:

LP1 – Side G:
Welcome To The Jungle
Sweet Child O’ Mine
Shadow Of Your
LovePatience

LP1 – Side N:
Paradise City
Knockin’ On Heaven’s Door
Civil War

LP2 – Side F’N:
You Could Be Mine
Don’t Cry (Original Version)
November Rain
Live And Let Die

LP2 – Side R:
Yesterdays
Ain’t It Fun
Since I Don’t Have You
Sympathy For The Devil

Rock
"superNOVA" - najnowszy album Cleo już dostępny
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz