Sennheiser XS Wireless Digital - Wybrane zestawy do końca sierpnia o ponad 40% taniej

Sennheiser XS Wireless Digital - Wybrane zestawy do końca sierpnia o ponad 40% taniej

7 sierpnia 2020, 11:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Aby uczcić 75-lecie, firma Sennheiser przygotowała specjalną ofertę na wybrane zestawy mikrofonowe serii XS Wireless Digital. Do końca sierpnia promocją będą objęte zestawy XSW-D Vocal Set dla wokalistów, XSW-D Lavalier Set dla mówców, XSW-D Pedalboard Set dla gitarzystów i basistów oraz zestaw XSW-D Portable Lavalier Set dla kamerzystów.

Wszystkie systemy będą dostępne na stronie www.sennheiser.pl w cenie obniżonej o ponad 40%. Do 31 sierpnia w ofercie specjalnej dostępne są również mikrofon Memory Mic i zestaw XSW 1-835 Vocal Set.

 

[img:5]

[img:6]

 

Dzięki prostej obsłudze jednym dotknięciem, braku ograniczeń licencyjnych i wygodnemu ładowaniu przez USB, seria XS Wireless Digital jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących użytkowników  systemów bezprzewodowych, a także każdego, kto poszukuje prostego i szybkiego w konfiguracji bezprzewodowego sprzętu. XSW-D zastępuje kabel eleganckimi, kompaktowymi nadajnikami i odbiornikami, które działają na częstotliwości 2,4 GHz i nadaje się do użytku na całym świecie.

System można wyciszyć z poziomu odbiornika lub nadajnika. Ma zasięg do 75 metrów w linii prostej, co w zupełności wystarcza aby zapewnić swobodę ruchów muzykom i umożliwić kamerzystom pracę przy różnych odległościach nadajników od kamer. Akumulatory wystarczają na 5 godzin i można je wygodnie ładować przez USB. Elementy systemów XSW-D są ze sobą kompatybilne, co umożliwia skonfigurowanie dowolnej kombinacji odbiornika i nadajnika.

 
[img:1]

 

Zestaw XSW-D Vocal Set zawiera nadajnik (XLR-3) i odbiornik (XLR-3, np. do stołów mikserskich), mikrofon XS 1 (kardioidalny), uchwyt mikrofonowy i kabel do ładowania USB.

 

[img:2]

 

Zestaw XSW-D Pedalboard Set zawiera odbiornik stylizowany na pedalboard z wbudowanym tunerem gitarowym, zasilacz do odbiornika, nadajnik instrumentalny z przedłużaczem i klipsem do paska, kabel połączeniowy do pedalboardu i kabel do ładowania USB.

 

[img:3]

 

Zestaw XSW-D Lavalier Set zawiera nadajnik (mini-jack) z zaczepem do paska, odbiornik (XLR-3), mikrofon krawatowy ME 2-II ze złączem mini-jack i kabel do ładowania USB.

 

[img:4]

 

Zestaw XSW-D Portable Lavalier Set zawiera nadajnik (mini-jack) z zaczepem na pasek, odbiornik (mini-jack) z kablem połączeniowym do kamery i uchwytem montażowy zimna stopka oraz mikrofon krawatowy ME 2-II.

 

więcej: sennheiser.pl
Mikrofony Systemy bezprzewodowe

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Mikrofon do podcastu: Shure - model MV7+
Więcej wiadomości