ATH-M50xPB - Limitowana edycja słuchawek monitorowych teraz w nowym kolorze

ATH-M50xPB - Limitowana edycja słuchawek monitorowych teraz w nowym kolorze

10 sierpnia 2020, 10:00
Producent: Audio-Technica

ATH-M50x to najbardziej popularny i doceniany model spośród wszystkich profesjonalnych słuchawek Audio-Technica. Jest ulubionym wyborem realizatorów dźwięku i muzyków, doceniają go także najważniejsze magazyny muzyczne na świecie.

Duże, dobrej jakości przetworniki, nausznice izolujące od hałasu otoczenia i solidna konstrukcja mają sprawić, że M50x dostarczą wspaniałe wrażenia i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych koneserów dźwięku. Teraz model M50x będzie dostępny w limitowanej edycji w fioletowo-czarnej kolorystyce o oznaczeniu ATH-M50xPB.

 

[img:2]

 

Seria M oferuje precyzyjny dźwięk, zapewniając jednocześnie komfort użytkowania, dlatego słuchawki z tej serii są polecane do monitoringu dźwięku w studiach nagrań czy do homerecordingu, gdzie często pracuje się ze słuchawkami przez wiele godzin. Dopasowane nauszniki izolują od dźwięków otoczenia, a słuchawki są wykonane z wytrzymałych materiałów. Seria M łączy jakość dźwięku i wygodną konstrukcję z funkcjonalnością. Model ATH-M50x posiada 45-mm neodymowe przetworniki, które zapewniają szerokie pasmo przenoszenia o neutralnym brzmieniu. Słuchawki są składane, a w zestawie znajdują się 3 kable, dzięki czemu są wyjątkowo wszechstronne.

Przewidywana cena detaliczna za ten model jest szacowana na około 169 euro (około 750 zł). Słuchawki trafią do sprzedaży jesienią tego roku.

 

[img:1]

 
Słuchawki Słuchawki profesjonalne Słuchawki studyjne Słuchawki monitorowe

Gdzie kupić?

Audio-Technica Audio-Technica www.audio-technica.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Audio-Technica rozwiń listę sklepów

Mikroporty MiPro - Niezawodny partner każdego musicalu
Więcej wiadomości