VAMP - Nowa funkcja zapętlania dźwięku w TASCAM Model-12 do zastosowań na żywo, jak i pracy w studio

VAMP - Nowa funkcja zapętlania dźwięku w TASCAM Model-12 do zastosowań na żywo, jak i pracy w studio

11 sierpnia 2020, 09:00
Producent: Tascam
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Firma TASCAM udostępniła aktualizację oprogramowania układowego dla swojej konsoli wielościeżkowej Model-12. Nowa funkcja, określana przez producenta jako VAMP, dodaje innowacyjną funkcjonalność zapętlania dźwięku, która pozwala płynnie i w locie przechodzić w pętlę między dwoma wybranymi punktami utworu.

Tascam zaleca tę funkcję zarówno do zastosowań na żywo, jak i pracy w studio - na przykład podczas koncertu możecie zaangażować VAMP do wykonania rozszerzonego jam session w pętli sekcji rytmicznej lub do nagrywania. Możecie go również użyć do zagrania solówki na gitarze przed wykonaniem właściwego ujęcia.

Aktualizacja firmware'u Model-12 jest prostą procedurą wykonywaną z poziomu menu urządzenia. Link z plikami do pobrania znajdziecie tutaj.

 

 

Tascam Model-12 to kompaktowy, zintegrowany pakiet do miksowania i nagrywania przeznaczony dla twórców muzyki i multimediów, autorów piosenek i wykonawców. Składa się z 10-wejściowego miksera, 12-ścieżkowej wersji cieszącego się uznaniem, wielościeżkowego rejestratora audio Tascam, interfejsu audio USB, połączeń MIDI, funkcji sterowania DAW oraz unikalnej funkcji podcastingu z "mix-minus" i wejścia na smartfon.

 

[img:1]

 

więcej: www.tascam.eu
Miksery Analogowe

Gdzie kupić?

Tascam Tascam tascam.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Tascam rozwiń listę sklepów

Meyer Sound 2100 LFC - Kolumna basowa idealna do Panther'y
Więcej wiadomości