Lampowy tor audio z ART Pro Channel II

Lampowy tor audio z ART Pro Channel II

12 sierpnia 2020, 09:00
Producent: ART

ART Pro Channel II to profesjonalny tor audio zawierający przedwzmacniacz lampowy, kompresor oraz korektor. Wyposażono go w najnowszy, lampowy przedwzmacniacz mikrofonowy, charakteryzujący się bardzo cichą pracą i niesamowitą przejrzystością dźwięku. W sekcji przedwzmacniacza użytkownik ma do dyspozycji regulację wzmocnienia, przestrajany filtr górno-przepustowy, regulację poziomu wyjściowego i przełącznik fazy.

Potężny procesor dynamiki, który subtelnie i skutecznie kontroluje transjenty i szumy, zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie oferuje dwa tryby pracy kompresora: automatyczny i manualy. W trybie auto, konstruktorzy wykorzystali świetnie sprawdzające się rozwiązania zastosowane w cieszącym się dobrą opinią kompresorze PRO VLA. Tryb manualny pozwala na samodzielną regulację progu kompresji, stopnia kompresji, czasu ataku i powrotu, oraz typu kompresji.

 

[img:1]

 

Parametryczny korektor umożliwia ukręcenie dowolnego brzmienia, które to z kolei możemy wprowadzić przed lub za kompresorem. Na wyjściu z urządzenia umieszczony został potencjometr master output ,wskazówkowy miernik VU z możliwością przełączania źródła sygnału (compresor / preamp / input / output), oraz dwa ledowe mierniki pokazujące stopień nasycenia lampy i gain reduction kompresora.

Na tylnim panelu mamy symetryczne wejścia i wyjścia XLR, niesymetryczne Jack, oraz 2 punkty insertowe na jack’ach, którymi możemy wpiąć inne urządzenia pomiędzy dowolne sekcje naszego Pro Channel’a. Na przednim panelu umiejscowiono dodatkowe wejście Hi-Z ¼" Jack, co w znaczny sposób ułatwia pracę urządzenia w bezpośrednim połączeniu z instrumentem takim jak gitara czy bas.

 

[img:2]

 

[img:3]

 
Procesory dźwięku Procesory dynamiki Korektory Przedwzmacniacze

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > ART rozwiń listę sklepów

Studio

DirectOut i RME znów łączą siły
Więcej wiadomości