Limitowana seria gitar PRS tylko na rynek europejski

Limitowana seria gitar PRS tylko na rynek europejski

12 sierpnia 2020, 10:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Firma PRS lubi nas, Europejczyków. Na Stary Kontynent trafi limitowana do zaledwie 125 sztuk seria gitar PRS CE 24 w satynowym wykończeniu. Radzimy nie czekać z zamówieniem, te gitary rozejdą się jak świeże bułeczki. 

 [img:1]

 

To nie pierwszy raz, gdy Paul Reed Smith postanowił puścić oczko w stronę swoich europejskich klientów. Tym razem również padło na model CE 24. PRS CE 24 Standard Satin jest limitowaną do zaledwie 125 sztuk serią gitar, opartą o niezwykle popularny model CE 24. Konstrukcja ta bazuje na mahoniowym korpusie oraz klonowym gryfie. To co odróżnia ją od swoich seryjnie dostępnych odpowiedników to zastosowanie nitrocelulozowego, satynowego lakieru, tak lubianego przez wielu muzyków. Gitary będą dostępne w następujących wersjach kolorystycznych: Antique White, Charcoal, McCarty Tobacco Sunburst, Vintage Cherry oraz Vintage Mahogany

 

[img:2]
 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara z soli? Burls Art podejmuje wyzwanie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz