Konferencja prasowa Baltic Summit z mikrofonami konferencyjnymi MIPRO

Konferencja prasowa Baltic Summit z mikrofonami konferencyjnymi MIPRO

14 sierpnia 2020, 10:00
Producent: Mipro
Dystrybucja: Music Info

25 czerwca prezydent Łotwy Egils Levis i prezydent Estonii Kersti Kaljulaid spotkali się w Kuressaare, stolicy wyspy Saaremaa w Estonii, podczas dorocznego szczytu prezydentów państw bałtyckich. Głównymi tematami wybranymi do dyskusji były aktualne zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa regionalnego, współpracy cybernetycznej i zmian klimatycznych.

ART Konverentsitehnik, firma świadcząca usługi techniczne w Estonii, zajęła się nagłośnieniem konferencji prasowej tego spotkania. Jako zestaw mikrofonów wybrane zostały niezawodne modele z rodziny produktów firmy MIPRO. W ich skład weszły:

 

  • Jeden, 4-kanałowy zestaw bezprzewodowy MIPRO ACT-74

  • Dwa zestawy bazy BC-100 z mikrofonem na “gęsiej szyi” MM-206 i bodypackiem ACT-70T.

 

[img:2]

 

Ain Rebas, inżynier dźwięku i właściciel ART Konverentsitehnik powiedział:

 

Pracuję w Kancelarii Prezydenta Republiki Estonii. W związku z tym często korzystają z mojej obsługi technicznej na wyspie Saaremaa. Używamy mikrofonów bezprzewodowych MIPRO, ponieważ ich działanie jest zawsze niezawodne i łatwe w konfiguracji.

 

Mikrofon BC-100 to nie tylko samodzielna konstrukcja mikrofonu. Wraz z bodypackami serii ACT może on tworzyć rozbudowane systemy konferencyjne. Dodatkowo, znajdujące się na pokładzie wyjście XLR może być przełączane, aby wybrać źródło sygnału. Wielofunkcyjna konstrukcja zapewnia dużą elastyczność firmom zajmującym się obsługą techniczną audio w zakresie realizacji projektów z rozbudowanymi wymaganiami w temacie konferencji.

 

[img:1]

 
Systemy konferencyjne Jednostki centralne Mikrofony, pulpity mikrofonowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Mipro rozwiń listę sklepów

Konsolety DiGiCo Quantum 338 w Yun Hall Culture and Art Centre
Więcej wiadomości