Sennheiser zaprasza na webinar z ekipą koncertową Eda Sheerana

Sennheiser zaprasza na webinar z ekipą koncertową Eda Sheerana

21 sierpnia 2020, 10:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Firma Sennheiser zaprasza na kolejny webinar z udziałem branżowych ekspertów i praktyków. Na kolejne spotkanie online niemiecki producent zaprosił czterech członków ekipy koncertowej Eda Sheerana: 8 września o godz. 20:00 czasu polskiego gospodarze ze strony Sennheisera – Andy Egerton i Tim Moore – powitają Chrisa Marsha (manager produkcji, FOH), Marka Frienda (manager trasy), Matta Jonesa (dyrektor ds. oświetlenia) i Dave’a White’a (gitara/technik RF).

Aby wziąć udział w spotkaniu z ekipą koncertową, stojącą za rekordową trasą koncertową Eda Sheerana Divide Tour należy się zarejestrować na stronie dostępnej tutaj.

 
[img:1]

 

Podczas 90-minutowej telekonferencji z ekspertami Chris Marsh i Mark Friend będą rozmawiać o produkcji i zarządzaniu trasą oraz o dźwięku front-of-house, a Matt Jones omówi spektakularny projekt oświetlenia trasy. Fani gitary będą zachwyceni widząc Davida White'a, który zaprojektował i zbudował unikatowy pedalboard (tzw. Chewie) dla Eda Sheerana. Jak zawsze, paneliści będą otwarci na pytania publiczności.

Sennheiser zachęca także do odwiedzenia strony https://www.sennheiser.com/seminars, aby uzyskać pełną, aktualną listę wszystkich nadchodzących szkoleń SoundAcademy i bezpłatnie zarejestrować się na wybrane webinary.

 

więcej: sennheiser.pl

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Rusza promocja na systemy komunikacyjne Phonak Roger
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz