Elation rozszerza serię Fuze o Fuze Wash FR LED Fresnel

Elation rozszerza serię Fuze o Fuze Wash FR LED Fresnel

24 sierpnia 2020, 11:00
Producent: Elation

Zaprojektowana jako idealne połączenie wydajności i zaawansowanych funkcji, seria opraw ledowych FUZE od firmy Elation znalazła niszę na rynku, wszędzie tam gdzie stosunek ceny do jakości jest priorytetem. Elation z przyjemnością rozszerza serię o Fuze Wash FR, zautomatyzowaną oprawę LED Fresnel zaprojektowaną do szerokiego wachlarza precyzyjnych zastosowań oświetleniowych i idealną do wymagań i warunków jakie panują w salach teatralnych.

Fuze Wash FR jest wyposażony w nowy silnik o mocy 480 W (6500 K) CRI 92, który wykorzystuje 5-kolorową tablicę diod LED ze źródeł czerwonych, zielonych, niebieskich, miętowych i bursztynowych - ten sam system kolorów, co w Fuze Profile i Fuze Spot dla idealnie skalibrowanego dopasowania kolorów.

 

[img:1]

 

Wysoka jakość koloru i manipulacja kolorem są kluczowe dla Fuze Wash FR. Wirtualny zestaw filtów żelowych, wirtualna korekta kolorów, regulacja magenta / zieleń oraz emulacja CMY zapewniają projektantom dostęp do imponującej tablicy kolorów LED, w tym pięknej mieszanej bieli. Starannie dostrojone diody LED RGBMA i wyjątkowo wysokie natywne CRI dostarczają dokładne odwzorowanie kolorów, zapewniając jednocześnie moc wyjściową do 14 000 lumenów.

 

[img:4]

 

Fuze Wash FR ma specjalnie zaprojektowaną soczewkę Fresnela, co daje efekt gładkiego i równego washa i posiada zmotoryzowany zoom od 8.2° do 42.1° (wiązka) i 12.7° do 62.1 ° (pole). Całkowicie zaciemniający system kadrowania z czterema obrotowymi ostrzami zapewnia pełną kontrolę nad kształtem wiązki w razie potrzeby i można obracać nimi +/- 60 stopni. W dowolnym momencie można dodać zmienny filtr frost, aby uzyskać dodatkową warstwę wygładzenia. Urządzenie ściemnia się płynnie aż do zera dzięki 16-bitowym krzywym ściemniania do wyboru. Zestaw funkcji uzupełniają: iris do zaawansowanej kontroli wiązki, szybki elektroniczny shutter i stroboskop.

 

[img:2]

 

Fuze Wash FR jest przeznaczony do każdego miejsca, w którym potrzebna jest zautomatyzowana oprawa typu Fresnel o doskonałych kolorach, szerokim zakresie zoomu i kontroli wiązki, gdzie wymagane jest rozmyte pole oświetleniowe. Jest wystarczająco mocny, aby używać go nawet na dużych salach, a ponieważ jest wyjątkowo cichy, znajdzie zastosowanie w każdym środowisku wrażliwym na hałas. Fuze Wash FR jest w pełni zoptymalizowany do pracy z kamerami, a także posiada regulację częstotliwości LED w celu zapewnienia pracy bez migotania. Jest wyposażona we wszystkie profesjonalne funkcje sterowania i połączeń, których projektanci powinni oczekiwać od nowoczesnej oprawy.

Dzięki serii Fuze, firma Elation dała rynkowi opcję, jeśli chodzi o kompaktowe, ale wyposażone w wiele funkcji, profesjonalne zautomatyzowane oprawy LED. Niezwykły kompaktowy Fresnel do każdego zastosowania, Fuze Wash FR z pewnością stworzy piękne efekty i wyjątkowe wrażenia na każdej scenie.

 

[img:3]
 
Ruchome głowy wash

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Oświetlenie

Akcesoria do MAC Viper XIP Martina od City Theatrical
Więcej wiadomości