Warwick celuje w ultra-kompaktowe wzmacniacze basowe

Warwick celuje w ultra-kompaktowe wzmacniacze basowe

1 września 2020, 09:00
Producent: Warwick

Seria kompaktowych wzmacniaczy Gnome od firmy Warwick ma wszystko, by stać się ulubionym wyborem często podróżujących basistów. Kompaktowe wymiary, bezkompromisowe brzmienie oraz funkcjonalność na najwyższym poziomie. Przyjrzyjmy się im bliżej! 

 [img:1]

 

Warwick Gnome Pro Pocket Bass Head jest, jak sama nazwa wskazuje, serią kieszonkowych wzmacniaczy, zaprojektowanych z myślą o basistach. Maleństwa te posiadają sekcję mocy pracującą w klasie D i potrafiącą dostarczyć w zależności od modelu 200 lub 130 wattów krystalicznie czystego brzmienia.

 

[img:2]

 

Te kieszonkowe potworki wyposażone zostały w trójdrożną korekcję oraz 15 decybelowy cut/boost. Kolejną ciekawostką jest możliwość wykorzystania Gnome jako interfejsu audio. Przy kieszonkowych wymiarach i wadze poniżej 1 kg to może być hit!

 

[img:3]

 

[img:4]

 
Wzmacniacze Przedwzmacniacze basowe

Gitara

Cyfrowy Bogner do Twojego DAW
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz