Jeszcze statyw czy już dzieło sztuki? Oto PRS Floating GS

Jeszcze statyw czy już dzieło sztuki? Oto PRS Floating GS

26 sierpnia 2020, 11:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Jeśli coś ma na sobie logo PRS możemy być pewni, że będzie to produkt najwyższej jakości oraz niezwykle estetycznie wykonany. Nie inaczej jest w przypadku tak banalnej konstrukcji jaką jest zwykły statyw gitarowy, który w wydaniu PRS'wskim zahacza niemal o dzieło sztuki współczesnej! 

 

 

PRS Floating Guitar Stand to statyw gitarowy, sprawiający wrażenie, że instrument wręcz unosi się w powietrzu! Wszytko to dzięki przemyślanej konstrukcji, która sprawa, że wzrok płata nam figle. Sama konstrukcja jest niezwykle wytrzymała i stabilna oraz przemyślana - uchwyt podtrzymujący główkę gitary został wykonany z materiału przyjaznego dla instrumentów wykończonych lakierem nitro. Jeśli więc szukasz stabilnego oparcia dla swojej gitary, a jednocześnie nie chcesz zaburzyć wystroju swojego domu, to Paul Reed Smith ma dokładnie to, czego potrzebujesz!

 

[img:1]

 

[img:2]

 
Akcesoria gitarowe Statywy i uchwyty

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Cyfrowy Bogner do Twojego DAW
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz