Dimension-D, BL-20 & Bi-Tron - Nowe efekty modulacyjne od Arturii

Dimension-D, BL-20 & Bi-Tron - Nowe efekty modulacyjne od Arturii

28 sierpnia 2020, 09:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Portfolio świetnych efektów Arturii wciąż się powiększa. Tym razem czas na „3 Modulation FX you’ll actually use”! To nie są zwykłe wtyczki modulacyjne, to emulacje sprawdzonych klasyków, odwzorowane z obwodową wręcz dokładnością, wychwytujące każdy niuans tonalny ich poprzedników sprzętowych i dodające bogactwo nowych, zaawansowanych funkcji.

To kolejne 3 efekty, których faktycznie będziesz używał! Oszałamiający analogowy chorus, bogaty wielotrybowy flanger i wirujący podwójny phaser - zanurz swój miks w hipnotyzującym kolorze.

 

[img:4]

 

Chorus DIMENSION-D - natychmiastowy blask bazy stereo

Jedna z najbardziej poszukiwanych jednostek efektowych wszechczasów. Prosta obsługa w 4 trybach, zapewniająca pięknie płynny chorus za dotknięciem przycisku, wraz z doskonale emulowanym ciepłem BBD.

 

[img:1]

 

Flanger BL-20 - zaawansowana potęga modulacji

Flanger, ale nie taki, jaki znasz. Rzadki klejnot studyjny, który w krótkim czasie przeobraża wątpliwe stereo do modulacji złożonej nie z tego świata, wzmocnionej analogowym charakterem.

 

[img:2]

 

Phaser BI-TRON - podwójny, kosmiczny phaser

Nieuchwytny podwójny phaser, który emanuje urokiem butikowego efektu gitarowego. Dwa obwody fazowe, zaawansowane opcje routingu i ciepły, wyraźnie szczegółowy dźwięk, który oszałamia.

 

[img:3]

 

Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample

Studio

AKG Lyra + smartfon = studyjna jakość dźwięku?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz