Zasady są po to, aby je łamać ! Nowe słuchawki Sennheiser CX 400BT True Wireless

Zasady są po to, aby je łamać ! Nowe słuchawki Sennheiser CX 400BT True Wireless

2 września 2020, 11:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Wprowadzając słuchawki CX 400BT True Wireless, Sennheiser na nowo definiuje podejście do prawdziwie bezprzewodowego dźwięku, umieszczając zaawansowaną technologię akustyczną w nowych ekscytujących słuchawkach do codziennego użytku.

Dzięki intuicyjnym elementom sterującym, komfortowi noszenia i 7-godzinnej żywotności baterii, którą można wydłużyć do 20 godzin za pomocą etui ładującego, CX 400 BT mają być idealnym wyborem dla każdego, kto kocha doskonały dźwięk.

 

W CX 400BT True Wireless zadziwiająca jakość dźwięku jest w zasięgu ręki. Po pierwsze, nasza prawdziwie bezprzewodowa seria premium wyznacza nowe standardy jakości dźwięku, dzięki zastosowanej technologii audio najwyższej klasy. Cieszymy się, że możemy wprowadzić nasz etos „stawiania dźwięku na pierwszym miejscu” również do bardziej przystępnych bezprzewodowych słuchawek. Uważamy, że ludzie rezygnując z kabli nie muszą rezygnować z jakości dźwięku - właśnie dzięki CX 400BT True Wireless.

Frank Foppe - menedżer produktu w firmie Sennheiser

 

[img:1]

 

CX 400BT True Wireless zapewniają zadziwiające doznania odsłuchowe, dzięki dynamicznym przetwornikom Sennheiser o średnicy 7 mm, które wykorzystane zostały również w uznanych słuchawkach MOMENTUM True Wireless 2. Opracowany dla prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dźwięk klasy premium i specjalnie zaprojektowany system akustyczny zapewniają wysokiej jakości stereo z głębokimi basami, naturalnymi średnimi tonami i wyraźną szczegółową górą.

Dzięki aplikacji Sennheiser Smart Control, można również dostosować wrażenia dźwiękowe do własnych preferencji za pomocą wbudowanego korektora. Obsługa kodeków, takich jak SBC, AAC i aptX, zapewnia wyjątkową jakość dźwięku na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android.

 

[img:2]

 

CX 400BT True Wireless zostały stworzone z myślą o szybkim, aktywnym stylu życia. Odsłuchiwanie i obsługa są łatwe i intuicyjne dzięki możliwości dostosowania funkcji przycisków dotykowych słuchawek i określenia preferowanego sposobu sterowania dźwiękiem, połączeniami lub dostępem do asystentów głosowych, takich jak Google Assistant lub Siri. W przypadku połączeń telefonicznych i korzystania z inteligentnych asystentów, słuchawki te wyposażone są w mikrofony redukujące hałas tła, dzięki czemu interakcje głosowe brzmią naturalnie i krystalicznie czysto. W CX 400BT True Wireless łączność i zarządzania sparowanymi urządzeniami jest bezproblemowa, dzięki kompatybilności z Bluetooth 5.1 oraz aplikacji Sennheiser Smart Control.

Dzięki 7-godzinnej żywotności baterii, którą można wydłużyć do 20 godzin za pomocą etui ładującego, CX 400BT True Wireless zapewniają odsłuchiwanie przez cały dzień przy doskonałym komforcie noszenia.

 

[img:3]

 

Stylowa, minimalistyczna i doskonale wyważona, ergonomiczna konstrukcja słuchawek dousznych - dostępnych w kolorze czarnym lub białym - zapewnia komfort użytkowania przez cały dzień, a ich wysoka jakość wykonania sprawia, że można je zabrać wszędzie. Adaptery douszne w czterech rozmiarach zapewniają idealne dopasowanie do ucha i skutecznie tłumią hałas z zewnątrz.

CX 400BT True Wireless będą dostępne w czerni i bieli od 15 września w katalogowej cenie detalicznej 879 PLN.

 

[img:4]

 
więcej: sennheiser.pl
Słuchawki Słuchawki konsumenckie High End Kompaktowe do muzyki

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Nowe narzędzie do sterowania i diagnostyki od KV2 Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz