Statyw Elevate oraz kabel XLR-USB - nowości od Sontronics

Statyw Elevate oraz kabel XLR-USB - nowości od Sontronics

3 września 2020, 08:00
Producent: Sontronics
Dystrybucja: AUDIOTECH

Brytyjski producent mikrofonów, firma Sontronics, ogłosił nowe produkty: stylowy statyw mikrofonowy Elevate oraz praktyczny kabel XLR-USB.

Sontronics ELEVATE to montowane na biurku ramię w stylu broadcastowym, które można przymocować do danej powierzchni roboczej lub zamontować na stałe. Dzięki trzem zamykanym przegubom, ELEVATE umożliwia zawieszenie mikrofonu od góry lub nachylenie w Twoją stronę, pomagając tym samym w stworzeniu przejrzystej przestrzeni roboczej dla laptopa, tabletu lub skryptu.

 

[img:1]

 

Każde z ramion ELEVATE posiada specjalny kanał na kabel, a także zatrzaski, dzięki którym konfiguracja wygląda minimalistycznie i schludnie, podczas gdy podstawa umożliwia łatwe obracanie stojaka, dzięki czemu można po prostu przesunąć mikrofon na jedną stronę po zakończeniu pracy.

 

[img:4]

 

Wykonany z najwyższej jakości malowanego proszkowo aluminium, ELEVATE jest niezwykle lekki, ale bardzo wytrzymały i aby był kompatybilny zarówno z gwintami mikrofonowymi UE, jak i USA, ELEVATE jest dostarczany z adapterem gwintu 3/8” do 5/8”.

 

[img:2]

 

Sontronics XLR-USB

Nowy kabel Sontronics XLR-USB to wysokiej jakości konwerter/3-metrowy kabel XLR na USB-A, który umożliwia podłączenie Sontronics PODCAST PRO lub dowolnego mikrofonu dynamicznego bezpośrednio do komputera, laptopa lub dowolnego kompatybilnego urządzenia iOS.

 

[img:3]

 

Oferując niezwykle niskie opóźnienia i doskonałą jakość konwersji analogowo-cyfrowej, Sontronics XLR-USB ma być idealny dla każdego, kto chce nagrywać, streamować lub tworzyć podcasty w domu, w studio lub w podróży. Dzięki pełnej prędkości USB 2.0, częstotliwości próbkowania 44,1 / 48 kHz i wbudowanej redukcji szumów, Sontronics XLR-USB jest niezbędnym akcesorium do nagrywania, nadawania, podcastów, transmisji strumieniowych lub wideokonferencji.

W przypadku nowszych laptopów Apple możesz potrzebować złącza USB-na-USB-C lub adaptera USB-to-lightning, natomiast w przypadku urządzeń mobilnych z systemem iOS potrzebny będzie „Camera Kit”.

 

Studio - akcesoria Kable, przewody, złącza Inne Statywy Podcast i home office

Gdzie kupić?

Sontronics Sontronics www.sontronics.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Sontronics rozwiń listę sklepów

Kto był a kogo zabrakło?  Scena Jutra 2024
Więcej wiadomości