Melodics - darmowy dostęp przez miesiąc dla użytkowników Novation

Melodics - darmowy dostęp przez miesiąc dla użytkowników Novation

4 września 2020, 10:00
Producent: Novation
Dystrybucja: AUDIOTECH

Do 11 września użytkownicy sprzętu Novation mogą odebrać miesiąc darmowego dostępu do platformy Melodics, służącej doskonaleniu gry na klawiszach, padach i perkusji.

Platforma Melodics współpracująca od dawna z marką Novation oferuje miesięczny darmowy dostęp do ich aplikacji, która pozwala doskonalić grę na klawiszach, perkusji i padach z użyciem odpowiednich kontrolerów MIDI. Znajdziecie tam ponad 1000 interaktywnych lekcji, kursów i ćwiczeń. Oferta dotyczy wyłącznie użytkowników, którzy nie posiadają aktywnej subskrypcji Melodics.

 

 

Aplikacja Melodics oczywiście współpracuje z wieloma kontrolerami MIDI, wliczając w to 16 produktów Novation, od Launchpada X po klawiatury z serii MKIII i Launchkey. Aplikacja Melodics jest darmowa i posiada również darmowe lekcje, jednak płatny abonament ($29.99 miesięcznie) pozwala na odblokowanie nowych lekcji, nielimitowany czasowo dostęp i dodatkowe funkcje.

Kod rabatowy znajdziecie na swoim koncie Novation. Przy rejestracji na portalu Melodics należy podać go w odpowiednim polu. Wymagane jest podanie danych karty kredytowej, jednak żadne opłaty nie zostaną pobrane przed końcem pierwszego miesiąca. Aby skorzystać kliknij tutaj.

 
[img:1]
 
Oprogramowanie i DAW Online

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Novation rozwiń listę sklepów

Studio

Słynna konsoleta Harrisona na Twoim biurku
Więcej wiadomości