Mikrofon od Electro-Voice gratis! Promocja na systemy nagłośnieniowe EVOLVE 30M

Mikrofon od Electro-Voice gratis! Promocja na systemy nagłośnieniowe EVOLVE 30M

4 września 2020, 09:00
Producent: Electro-Voice
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Takiej promocji jeszcze nie było. Electro-Voice rozdaje mikrofony! Każdy, kto w okresie od 1 września do 31 października 2020 kupi jeden zestaw głośnikowy EVOLVE 30M i zarejestruje zakup, otrzyma bezpłatny przewodowy mikrofon ND76S marki Electro-Voice. Zaś przy zakupie kompletu stereofonicznego, czyli dwóch zestawów EVOLVE 30M, każdy klient otrzyma wersję bezprzewodową tego samego mikrofonu: RE3-ND76.

W ten sposób możecie stać się posiadaczami najnowszego kolumnowego systemu głośnikowego, wyposażonego w mikser zaprojektowany przez firmę Dynacord, a także mikrofonu wokalowego Electro-Voice z kultowej serii ND w wersji przewodowej lub bezprzewodowej, w zależności od pakietu. To jedyna okazja, by doświadczyć jakości Electro-Voice podwójnie!

 

PAKIET 1

Kupujesz 1 zestaw głośnikowy Electro-Voice EVOLVE 30M – Otrzymujesz 1 mikrofon Electro-Voice ND76S

PAKIET 2

Kupujesz 2 zestawy głośnikowe  Electro-Voice EVOLVE 30M – Otrzymujesz 1 mikrofon Electro-Voice RE3-ND76-5L

[img:1]

 

Aby wziąć udział w promocji, należy zarejestrować swój zakup na stronie www.promo-ev.com, podając swoje dane oraz kod promocyjny B30M. W celu weryfikacji zakupu należy także przesłać skan dowodu zakupu (paragonu lub faktury VAT), który otrzymaliście od Dealera.

 

 

Promocja funkcjonuje w ograniczonej liczbie krajów na terenie Europy w okresie od 1.09.2020 do 31.10.2020. Obowiązują warunki i ograniczenia. Regulamin można znaleźć na stronie promo-ev.com. Tłumaczenie regulaminu na język polski znajduje się w pliku PDF do pobrania ze strony audioplus.pl/promocje

 

 
Kolumny i głośniki Zestawy przenośne (PA) Mikrofony

Gdzie kupić?

Electro-Voice Electro-Voice www.electrovoice.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Electro-Voice rozwiń listę sklepów

Rusza promocja na systemy komunikacyjne Phonak Roger
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz