ETC Sensor 3 - ściemniacze z nowymi modułami ThruPower

ETC Sensor 3 - ściemniacze z nowymi modułami ThruPower

7 września 2020, 11:00
Producent: ETC

Dzisiejsze systemy oświetleniowe to hybrydy wszystkich typów opraw - diod LED, żarówek czy lamp wyładowczych. W takiej sytuacji system Sensor3 Power Control od ETC staje się potężnym rozwiązaniem w zakresie ściemniania dla różnego rodzaju urządzeń z uwzględnieniem tego, że diody LED są obecnie dominującym źródłem.

Moduł ściemniania PhaseAdept dla Sensor3 zapewnia wysokiej jakości ściemnianie liniowe opraw z żarówkami i lamp ledowych. Zapewnia płynną, ciągłą kontrolę praktycznie każdego obciążenia; obsługuje ściemnianie w fazie i przeciwfazie i posiada wiele ustawień krzywej ściemniania. Ponadto PhaseAdept jest kompatybilny z każdym ETC Sensor niezależnie od procesora, umożliwiając użytkownikom aktualizację swoich urządzeń bez dodatkowych kosztów związanych z aktualizacją całej infrastruktury zasilania.

 

 

Gdy potrzeba jeszcze więcej opcji, moduł Sensor3 ThruPower umożliwia swobodne przełączanie między stałym obwodem, switchem on/off z wykorzystaniem przekaźników szczelinowych czy tradycyjnym dimmerowaniem. Aplikacja Sensor3 TPSR firmy ETC maksymalizuje użyteczność modułów Sensor ThruPower - ta bezpłatna aplikacja pomaga technikom upewnić się, że każde urządzenie otrzymuje odpowiednią moc - niezależnie od tego, czy jest dimmerowane, czy przełączane. Więcej o aplikacji znajdziecie tutaj.

 

Sterowanie sieciowe

Systemy Sensor3 Power Control umożliwiają użytkownikom sterowanie systemem z dowolnego miejsca i otrzymywanie aktualizacji w dowolny sposób. Oprogramowanie Concert firmy ETC umożliwia użytkownikom natychmiastowe monitorowanie całego systemu oświetlenia. Dostarcza również w czasie rzeczywistym stan inteligentnych urządzeń, sprzętu sieciowego, bramek konwertujących protokoły, stan zasilania i wiele więcej.

 

[img:4]

 

Integracja konsoli

Firma ETC ściśle zintegrowała konsole sterujące z systemami sterowania zasilaniem Sensor3, maksymalizując elastyczność. Nie tylko istnieje natychmiastowy dostęp do stanu systemu i obwodu, ale można też przełączać się między trybem ściemniania i bez ściemniania, aktualizować krzywe, zmieniać minimalne lub maksymalne napięcia wyjściowe, aktywować opcje kopii zapasowych i rejestrować obciążenia z konsoli. ETC Net3 oznacza, że każde oprogramowanie lub konsolę opartą na ACN można bezproblemowo zintegrować z systemem Sensor3.

 

Kontrola

Sensor3 jest w stanie sprostać obecnym i przyszłym potrzebom dzięki platformie CEM3, która zapewnia elastyczne, wydajne zarządzanie systemem Sensor3 Power Control.

 

[img:1]

 

Łatwość użytkowania

Dzięki technologii CEM3 zmiany w obudowie zasilającej są bardzo proste. Podświetlany wyświetlacz graficzny, obsługa jednym przyciskiem, klawiatura numeryczna do wprowadzania obwodów i inne funkcje skrótów skracają czas konfiguracji i upraszczają proces sprawdzania sprzętu.

 

Wysoka wydajność

CEM3 oferuje 16-bitową rozdzielczość ściemniania, odporność na zakłócenia linii energetycznej, takie jak wahania napięcia i częstotliwości, obsługę do 12 źródeł sieciowych oraz zaawansowane regulacje krzywych w celu dostrojenia regulacji jasności dla różnych typów opraw.

 

[img:5]

 

Potężny backup

Systemy oświetleniowe zawsze powinny mieć wiele możliwości backupu: opcje RideThru i BatteryPack w Sensor3 zapewniają zasilanie kontrolera podczas awarii. Obsługa wielu źródeł z priorytetami pozwala wielu konsolom na tworzenie kopii zapasowych w sieci. Jeśli źródła zostaną utracone, CEM3 oferuje rozwiązania dla utraty danych, w tym zatrzymanie ostatniego ustawienia lub automatyczne odtwarzanie wstępnego ustawienia (presetu) kopii zapasowej. Konfiguracja systemu jest w pełni archiwizowana na płycie montażowej, co umożliwia wymianę kontrolera w konfiguracji zerowej.

 

Czytaj także:

 

 

Regulatory napięcia, dimmery Sterowniki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Oświetlenie

Nowości oświetleniowe Robe na Plasa 2022
Więcej wiadomości