PRS "Snarling Tiger" - kicia za 20 tys. dolarów!

PRS "Snarling Tiger" - kicia za 20 tys. dolarów!

11 września 2020, 10:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Gitary z ekskluzywnego Private Stock PRS są synonimem przepychu i ekstrawagancji, ale tym razem lutnicy Paula Reeda Smitha przeszli samych siebie. Oto PRS "Snarling Tiger"! 

 

[img:1]

 

PRS "Snarling Tiger" jest instrumentem powstałym na bazie modelu McCarty 594 i wykonany został ze starannie dobranej, klonowej płyty wierzchniej oraz mahoniowego korpusu. Mahoniowy gryf i podstrunnicę zdobi hebanowy binding oraz klasyczne dla marki markery w kształcie ptaków. 

 

[img:2]

 

No ale domyślamy się, że Waszą uwagę zwróciło coś innego. Ozdobny tygrys na korpusie wyrzeźbiony został z klonu, a autorem całego zamieszania jest legendarny rzeźbiarz, Floyd Scholz. Cena tego unikalnego instrumentu? Skromne 21 990 dolarów... Nikt nie mówił, że oryginalność jest tania! 

 

[img:3]

 

Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Budżetowe instrumenty na start
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz