Komplete 13 Guitar Rig 6 - nowości od Native Instruments

Komplete 13 Guitar Rig 6 - nowości od Native Instruments

9 września 2020, 07:00
Producent: Native Instruments

Firma Native Instruments kilka dni temu ogłosiła dużą aktualizację do flagowego oprogramowania Komplete, a także całkowicie nową wersję programu Guitar Rig o numerze 6.

Nowy Komplete to zestaw największych hitów sprzedażowych, takich jak Cremona Quartet (wraz z Stradivari Violin), Arkhis, Pharlight, Session Guitarist: Electric Sunburst Deluxe, Butch Vig Drums, Lo-Fi Glow, Modular Icons i wiele więcej. Cenowo jednak bez zmian - Komplete oferowana jest w ponad 90% niższej cenie, niż gdyby kupić każdą z wtyczek osobno.

 

[img:1]

 

W zestawie jest także najnowszy Guitar Rig Pro z numerem 6. Wyposażony został on w całkowicie odmieniony interfejs, nowe wzmacniacze, efekty oraz system uczenia się maszynowego, dzięki czemu symulacje są jeszcze bardziej dopracowane i realistyczne. Nie mogło również zabraknąć procesorów, takich jak Vintage Compressor, Transient Master processor, Raum reverb i inne. Za presety odpowiadają takie legendy, jak Zola Jesus, Butch Vig, Pete Thorn, Yvette Young i inni.

Tak jak Komplete 13, Guitar Rig Pro 6 będzie dostępny od 1 października w cenie £179 (około 895 zł)

 

[img:2]

 
Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample

Studio

Studiologic publikuje nową paczkę brzmień dla Numa Compact 2
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz