Nowa wtyczka VocalMint Compressor od Audified

Nowa wtyczka VocalMint Compressor od Audified

10 września 2020, 07:00
Producent: Audified

Audified to czeski producent wtyczek do programów DAW. Tym razem otrzymujemy od niego coś bardzo interesującego i jednocześnie prostego - VocalMint Compressor, który jest jednocześnie dodatkiem do serii “Voice Tools”.

VocalMint Compressor to - jak sama nazwa wskazuje - kompresor audio dedykowany do obróbki wokali. Pomimo pojedynczej kontrolki, “wewnątrz” posiada on skomplikowany zestaw algorytmów, które składają się z trzech, różnych kompresorów (w tym analogowy i wielopasmowy). Współpracują one w sposób “inteligentny”, w zależności od rodzjau wchodzącego sygnału i ustawienia pokrętła. Na końcu dźwięk jest dodatkowo poddawany delikatnej obróbce korekcyjnej, nawiązującej do legendarnych układów lampowych.

 

[img:1]

 

Wtyczka oferuje także dodatkowe menu, które umożliwia włączenie opcji zoom w interfejsie i kalibracji dBU/dBFS, dodatkowo wpływającej na ilość kompresji aplikowanej w zależności od ustawienia kontrolki. VocalMint może być zainstalowany na systemach macOS i Windows obsługujących wtyczki AAX, AU, VST2 i VST3 64-bit. Wtyczka do pracy nie potrzebuje zabezpieczenia iLok.

VocalMint Compressor jest dostępny w cenie 79$ (około 300 zł)

 

[img:2]

 
Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample

Studio

Studiologic publikuje nową paczkę brzmień dla Numa Compact 2
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz